Як декларувати гуманітарну допомогу?

Опубліковано . в Суспільство

Кількість переглядів - 810

Кіровоградська митниця повідомляє, що згідно глави 2 розділу II Порядку заповнення митних декларацій на бланку єдиного адміністративного документа, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 30.05.2012 №651, зареєстрованого в Мінюсті України 14.08.2012 за №1372/21684, заповнення митної декларації (МД) при декларуванні гуманітарної допомоги відповідно до митного режиму імпорту здійснюється з такими особливостями:
1) у графі 33 МД – при декларуванні гуманітарної допомоги (крім товарів за кодами товарних позицій 8701, 8702, 8703, 8704, 8705, 8716 згідно з УКТ ЗЕД, що ввозяться в Україну та підлягають реєстрації в реєстраційних державних органах) може зазначатися на вибір декларанта або уповноваженої особи код товару згідно з УКТ ЗЕД на рівні перших шести знаків;
2) у графі 36 МД – зазначаються цифрові коди податкових пільг. Відповідно до класифікатора звільнень від сплати митних платежів товарам, що визнані в установленому порядку гуманітарною допомогою, відповідає код пільги «030»;
3) оскільки сплата митних платежів або застосування заходів забезпечення їх сплати відповідно до розділу X Митного кодексу України при декларуванні гуманітарної допомоги не здійснюється, графи 12, 43, 45 та 47 не заповнюються. Не заповнюються відповідно до зазначеного Порядку також графи 22, 23, 42, 46 МД.
При цьому першими знаками у другому підрозділі графи 37 митної декларації наводиться відповідно до класифікатора особливостей переміщення товарів через митний кордон України літерний код особливості переміщення товарів «АА».
Якщо до графи 4 МД внесені у встановленому порядку відомості про використання специфікації (при застосуванні МД на паперовому носії – з поданням специфікації на папері), то відомості про товари, крім заявленого у МД першим, вносяться до МД в обсязі, передбаченому формою специфікації.

Сподобалася стаття?
Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити