Яких працівників бракує на Кіровоградщині?

Опубліковано . в Суспільство

Кількість переглядів - 930


Ситуація на ринку праці Кіровоградської області характеризується постійним попитом на кваліфікованих робітників з інструментом (10%), на робітників з обслуговування, експлуатації і контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин (13%), на працівників сфери торгівлі та послуг (17%), а також на професіоналів (26%).
Станом на 01 грудня 2014 року на обліку в центрах зайнятості області перебувало 16,8 тис. безробітних громадян, з яких 54,7% складали жінки, 43,6% – молодь віком до 35 років, 33,5% - особи, які мають додаткові гарантії щодо сприяння у працевлаштуванні, більше ніж кожен другий безробітний належав до сільських мешканців.
У січні-листопаді 2014 року статус безробітного мали 47,5 тис. осіб, з них отримали статус безробітного безпосередньо в листопаді місяці 4,8 тис. осіб.

Протягом січня-листопада поточного року за сприяння служби зайнятості отримали роботу 17,3 тис. безробітних громадян. Рівень працевлаштування безробітних громадян становив 36,4% (по Україні – 35,2%)
Брали участь у громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру – 11,2 тис. осіб, зокрема у громадських роботах – 4,4 тис. осіб. Рівень залучення безробітних громадян до участі у громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру склав 23,5% (по Україні – 16,4%).
Проходили професійне навчання за направленням центрів служби зайнятості – 7,4 тис. осіб, рівень охоплення професійним навчанням становив 15,6% (по Україні – 14,2%).
Протягом січня-листопада 2014 року ваучер на навчання та підвищення кваліфікації отримали 449 осіб віком від 45 років.
Станом на 01 грудня 2014 року кількість вакансій у базі даних обласної служби зайнятості становила 0,7 тис.
У середньому на одну вакансію претендувало 23 особи, у тому числі серед професіоналів –
6 осіб, серед фахівців – 19 осіб, серед працівників торгівлі і сфери послуг – 24 особи, серед кваліфікованих робітників з інструментом – 25 осіб, серед законодавців, вищих державних службовців, керівників, менеджерів – 27 осіб, робітників з обслуговування технологічного устаткування – 33 особи, серед технічних службовців – 34 особи, серед громадян без спеціальної підготовки – 42 особи, а також серед кваліфікованих робітників сільського господарства – 48 осіб.
Станом на 01 грудня поточного року 12,0 тис. осіб отримували допомогу по безробіттю.
За останніми оприлюдненими даними Державної служби статистики України, рівень безробіття населення віком 15-70 років, визначений за методологією Міжнародної організації праці (МОП) у Кіровоградській області, збільшився з 8,5% (за I півріччя 2013 р.) до 9,8% економічно активного населення (за I півріччя 2014 р.).

Інформацію підготував відділ статистики та прогнозування Кіровоградського обласного центру зайнятості

Сподобалася стаття?
Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити