Провокація чи скандал у кіровоградському «Ударі»?

21:30, 09 Грудня, 2012

Наприкінці листопада відбулася рада Кіровоградської обласної організації партії “Удар”, на якій було прийнято рішення про позбавлення членства в партії голови виконкому організації Дмитра Сінченка, повідомив 30 листопада 2012 року сайт «Весь Кіровоград».

Проте причин і обставин виключення озвучено не було.

Всі учасники конфлікту наголошували на тому, що це внутрішньопартійні справи  і уникали будь-яких коментарів.

Журналісти порталу «Гречка» звернулися за роз’ясненням ситуації до керівництва місцевого «Удару». Костянтин Поляков, член Ради обласної організації політичної партії «Удар» розповідає:

«Дмитро Сінченко жодного дня не був головою виконавчого комітету обласної партії «Удар». До першого червня цього року виконував обов’язки голови виконкому і все. На сьогодні Дмитро Володимирович не виключений з партії Удар».

Натомість сам Дмитро Сінченко коментує ситуацію по-іншому:«Я очолював і очолюю виконком Кіровоградської обласної партії «УДАР»».

Щодо причин, які могли стати підтавою ля виключення Д.Сінченка з партії, всі сторони конфлікту відповіді уникають. Наші ж журналісти відшукали в мережі Інтернет наступну інформацію від 22 червня 2012 року: « Він (Дмитро Сінченко) встигає одночасно очолювати виконком Кіровоградської обласної організації Політичної партії «УДАР» Віталія Кличка», а крім цього  – допомагати Олегу Ляшку, будучи одним з очільників Житомирської регіональної організації Української Радикально-Демократичної Партії».
Цей пост розташовано на блогах тижневика «Україна центр».

Сам же Дмитро Сінченко, в розмові з журналістами «Гречки» заперечив будь-яку причетність до партії Ляшка:
«Я не був одночасно в двох партіях, більше того, жодного дня не був членом Української демократично-радикальна партії Олега Ляшка», стверджує Д. Сінченко. Костянтин Поляков, член Ради обласної організації політичної партії «Удар» підтримав свого однопартійця, у  коментарях називаючи публікацію: «Частиною інформаційної компанії з брудної дискредитації».

Крапку в цій історії поставлять у Києві після рішення центральних керівних органів партії.

Олег Мельник

Останні новини по темі
Кіровоградські ультрас пройшли маршем у центрі міста(ВІДЕО)
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua Кіровоградські ультрас пройшли маршем у центрі міста(ВІДЕО)
Зустіч з Євгеном Курманом у стінах бібліотеки
Зустіч з Євгеном Курманом у стінах бібліотеки
Читайте також

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників.

17:53, 29 Травня, 2024

Сьогодні, 29 травня, студенти Економіко-технологічного інституту імені Роберта Ельворті вийшли на мітинг з вимогою скоротити тривалість пар та зменшити навантаження на студентів...

15:14, 29 Травня, 2024

Кропивничанка Анна Карандукова виборола третє місце у чемпіонаті Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій (ABAF) з легкої атлетики....

15:00, 29 Травня, 2024