Шаталов переконує, що “Стоп радон” фінансувався меценатами

14:45, 11 Грудня, 2012

Перший заступник голови Кіровоградської облради Олександр Шаталов підкреслив, що проект «Стоп радон» фінансувався не з бюджетних грошей. Про це він заявив під час сьогоднішньої апаратної наради в облдержадміністрації, повыдомили Новини Кіровоградщини.

«В інформаційному просторі з’явилися повідомлення про те, що проект «Стоп радон» фінансувався із бюджету, а не з коштів меценатів. Так ось, я ще раз відповідально підтверджую, що всі гроші, витрати , пов’язані з його реалізацією — від установки датчиків до проведення відповідних робіт — були реалізовані за рахунок благодійного фонду «Розвиток Кіровоградщини» за кошти меценатів», — сказав Олександр Шаталов.

Він також звернувся до начальників управлінь із проханнями оперативно і чітко реагувати на подібні інформаційні провокації, що останнім часом з’являються в ЗМІ, даючи правдиву і вичерпну інформацію з приводу порушених питань.

Нагадаємо, як вже повідомлялось раніше, 28 листопада на форумі “Ефективна програма захисту населення від іонізуючого випромінювання, як складова екологічної стратегії розвитку регіону” громадські активісти як один з недоліків функціонування “Комплексної програми захисту населення Кіровоградської області від впливу іонізуючого випромінювання на 2009-2013 роки” вказали те, що не було вказано, що фінансування “Стоп радону” відбувалось у рамках даної програми.

Це саме відзначено і у аналітичному звіті. Дивіться фото.

 Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.info Шаталов переконує, що "Стоп радон" фінансувався меценатами

Останні новини по темі
У Кіровограді набудують туалетів
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua У Кіровограді набудують туалетів
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua Кіровоградців захистять від шуму
Кіровоградців захистять від шуму
Читайте також

У понеділок, 20 травня, проєкт «Баба Єлька», волонтери якого досліджують фольклор і історію Кіровоградської області, презентували першу серію власного документального серіалу. П...

17:50, 20 Травня, 2024

Три громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників.

17:30, 20 Травня, 2024

Вночі у неділю, 19 травня, в одному з мікрорайонів Кропивницького жителі прокинулися від вибуху та викликали поліцію — адже в цей момент в області не було повітряної тривоги....

17:05, 20 Травня, 2024