Як і з ким кіровоградці святкуватимуть Новий рік?

Опубліковано . в Суспільство

Кількість переглядів - 1483

Новий рік – свято радості, тепла та сімейного затишку. «Гречка» вирішила дізнатися як відзначатимуть це свято ті, хто усіма силами намагався створити затишок і комфорт кіровоградцям. Як святкуватимуть Новий рік ті, хто сприяв вирішенню проблем військових та переселенців, хто вирішував транспортні проблеми міста, хто боровся за чистоту інформаційного простору та прозорість виборчого процесу, хто піклувався про дотримання прав громадян, хто розвіював поганий настрій та покращував емоційний фон кіровоградців.

Сергій Васильченко, заступник міського голови з питань транспорту й торгівлі. Для мене новорічні і Різдвяні свята, це сімейні свята. А з огляду на завантаженість робочого графіку ще і можливість більше часу приділити родині. Зустрічати новий рік плануємо вдома. На столі буде запечена качка і до качки... Фрукти, солодощі. З дружиною обмінюємося символічними подарунками: я дарую цукерки Рафаело, мені - шоколадний Джек. Син займається бразильським джиу-джитсу, в цьому році став чемпіоном України, а тому на всі свята подарували йому спеціальні обладунки: кімоно і рашгард. 2014 рік змінив всю Україну. У важкій боротьбі нація здобула право на майбутнє. З людини, яка боролася за це майбутнє мені довелося і впроваджувати певні зміни в міське життя. Бажаю Кіровоградцям миру, спокою. Щоб кожна родина дочекалася наших братів, батьків та друзів які героїчно боронять Україну від Російської агресії. Щасття і добра. Нехай добрі мрії здійсняться і бережи нас Бог!

Ірина Хохотва, керівник кіровоградської «Армії Спасіння», що піклується про переселенців, людей з вадами здоров’я та нужденними. Раніш святкували всією родиною: чоловік, я та четверо дітей. Але старші діти зараз мешкають в Харкові та Одесі. Молодшого сина вже третій рік на свята забирають доньки до Одеси, тому цей Новий рік будемо святкувати вдвох з чоловіком дома. Це час посту, тому на столі будуть страви з овочів та риби: салати та заливне з риби. Подарунки готуємо на Різдво. Цей рік, як і для багатьох людей, був складний: деякі друзі та родичі стали чужими, натомість, надбала багато знайомих серед різних верств населення, навчилася ще більше довіряти Богу, особливо в складних випадках. Він є Той, Хто ніколи не підводить, навпаки, тільки з Його допомогою ми змогли не тільки жити в ці часи, а й допомагати великій кількості людей, що потрапили в складні умови.

Віта Атманчук, заступник очільника Кіровоградської ОДА з гуманітарних питань. Вдруге поспіль святкування Нового року відміняється. Події на Майдані, а тепер війна в Україні - це вагомі, як на мене аргументи, відставити всі святкування. Ялинки не буде, буде скромна родинна вечеря. Різдво, як на мене значущіше свято. Щодо дарунків навіть не мала часу подумати про них, не те що купувати. Я вдячна своїм рідним за те, що поділяють моє ставлення до цих умовностей. Цей рік змінив все у моїй державі. Сотні родин, які втратили своїх дітей, чоловіків і дружин, батьків і матерів. Сотні тисяч українців, які поневіряються у статусі внутрішньо-переселених. Серед них багато друзів і гарних знайомих. Тому я чітко визначилась і розумію, що ці свта не до снаги.

Інга Дуднік, голова ГО «Територія успіху», що запровадила анти премію для чиновників «Шина року». Для нашої сімї новий рік це завжди надзвичайне свято. 29 святкуємо день народження молодшої доньки, а 1 день народження старшої. Тож він наче розчинявся між два такими важливими подіями. Але новий рік завжди святкуємо в сімейному колі. Готуємо, як правило не багато і в основному салати, намагаємось кожного року придумувати щось нове. На новий рік готуємо подарунки не дорогі, але "з родзинкою". ніколи не питаємо що б ти хотів отримати, і ніколи не даруємо гроші. подарунки починаємо готувати задовго до свята. Зараз я намагаюсь встигнути дов'язати доньці светр. щодо змін в моєму житті? Мабуть не має людини в Україні , в житті якої цей рік не приніс змін! Втрата людей Під час Майдану, тисячі хлопців, які були змушені одягти військову форму. Щодня я звертаюсь до Бога з проханням, щоб наші хлопці повернулись житі та здорові. І це зараз найголовніше, щоб в Україні настав мир. Ми всією сім'єю мріємо про те, щоб Україна була єдиною, квітучою, для мене особисто важливо, щоб в країні зявились процедури взаємодії між людьми та владою, щоб влада розуміла, що вона є лише найманим менеджментом, а люди зрозуміли , що тільк від них залежить наше спільне майбутнє. Саме про це ми мріємо.

Оксана Червона, волонтер та координатор кіровоградської Армії SOS. Новый год буду встречать дома, со своей семьей. Деньги, которые планировала потратить на подарки ушли на сюрпризы для многочисленных знакомых военных. Также с удовольствием поздравили Детский центр реабилитации. Поэтому пока никому из родных подарков еще нет, видимо в последний день буду выбирать. Из традиционных блюд- буженина. Мама делает холодец. Остальное- легкие закуски и салаты.

Конечно же этот год изменил мою жизнь. Ритм и скорость увеличились в разы. Свободного времени-ноль. Друзья все обижаются, семья тоже. А остановиться не получается, пока весь этот кошмар не закончится- нужно работать.

Зато я узнала много прекрасных людей. Патриотов, честных, отважных, бескорыстных.
И теперь я могу гордиться и уважать наших военных, а раньше я этого не чувствовала в себе. Хочу всем пожелать мира и здоровья, умения беречь и ценить тех, кто рядом

Микола Цуканов, власник кіровоградської галереї «Єлисаветград», фотограф, колекціонер. Для мене Новий рік, як і для багатьох інших, істинно сімейне свято, можливість у сімейному колі, помріяти про майбутнє, згадати бажання, побажати для всіх жителів України світлого, мирного 2015! Як правило, в нашій родині, подарунки прийнято дарувати від душі і для душі. В першу чергу обмінюємося невеликими подарунковими посилками, з родичами, що живуть в інших містах України (Ізмаїл, Київ, Світловодськ, Луганськ, Полтава). У них солодощі. Подарунковим хітом (якщо так можна висловитися) став перекидний календар на 2015 рік «Відкриваючи Україну« ілюстрований фотографіями Глєба Цуканова (у ньому представлені міста Миколаїв, І. Франківськ, Бобринець, Полтава, Одеса ....) Всього 12 фотографій, який подарований родичам і близьким друзям. Що особливого буде на столі? Любимо готувати і експериментувати. Я, в даному випадку, приготував власноруч домашню ковбасу (без консервантів, а з покращувачів використовував наш український часник) Звичайно ж цей рік багатьох нас зменив на краще. Ми ще більше полюбили свій будинок - Україну, в якому народилися і живемо, згуртували свою сім'ю, і дорожимо кожним днем свого життя.

Юлія Бочарова-Туз, волонтер й активістка ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ (людей, які живуть із ВІЛ/СНІД)». Із самого дитинства новий рік для мене-чарівне свято, в яке неодмінно трапляються дива. Тож, маю великі сподівання, що добро і мир таки стануть реальністю з приходом нового року. Святкувати планую вдома. Що стосується подарункуів, то вважаю їх важливою складовою свята. Навіть не в сенсі ціни, а важливим для мене є корисність та відповідність потребі або уподобанню людини. Це такий собі індикатор того, як я прислухалася до потреб, наприклад, свого синочка і чи зуміла виокремити із всіх його бажань найзаповітніше. Тож, зараз я якраз займаюсь вибором подарунка саме для нього. Ну, і так як я дуже люблю суши, в цьому році вирішила, що новорічні страви і будуть в цьому стилі. Цей рік не був легким, у всіх сферах мого життя, тож, маю надію, що наступний вже несе із собою кращі події, яскраві миттєвості та гарні зустрічі в життя кожного українця.

Олена Кваша, головний продюсер КОДТРК. Планую святкувати з родиною вдома. Особливого не готую - прикраса столу - традиційна курка на пляшці. Грошей на подарунки не рахувала, оскільки маю звичку їх купувати протягом року.(можливо, близька 500 грн.) Рік - однозначно,змінив життя. Є нові друзі, є нові особисті позиції.

 

Олена Шворак, власкор «ТСН». Святкуватиму вдома з чоловіком та дітьми. На подарунки витратила 400 гривень. З огляду на кризу домовились лише дітям дарувати. До Новорічного столу вже замаринували гуску та порубаємо кілька салатів. Минулий рік став для мене дуже важким, він змінив весь мій світогляд. Це був рік втрат. І дай боже нам всім насупного року миру та здоров'я!

 

Андрій Лаврусь, громадський активіст. Навіть попри те, що Новий рік найулюбленіше моє свято, не той час щоб гучно святкувати. Насправді, кожному з нас варто загадати найзаповітніше бажання. Я, наприклад, хочу Миру в країні і кардинальних змін. Цей рік змінив не тільки моє особисте життя, а й всієї держави. Варто не втрачати шанс і реалізувати його. Іншого може і не бути! В Новорічну ніч планую бути з друзями, а на свята побути вдома з батьками.
Щодо подарунків, то ще є час, щоб порадувати своїх рідних і близьких.
Нехай мрії кожного з вас збуваються, мрійте і досягайте.

Олена Бринза, власкор «ІНТЕР». Празднуем дома, с двумя маленькими детьми - не разгуляешься:-) катание на санках, потом за праздничный стол, дети готовят концерт и в люлю. На стол готовлю запеченую в духовке курку и Оливье - не готовила его уже года два, а в этом безумно захотелось. Этот год изменил меня: погибло несколько моих хороших знакомых, и теперь я чувствую, что я и тысячи других людей должны делал все, чтоб наши дети жили лучше, добрее и справедливее. Желаю перемен, исключительно позитивных.

Вікторія Талашкевич, ідейний натхненник Jane&Vika Creative Group. Зранку 31-го грудня привітаємо діток у Піщаному Броді - для них збирали дарунки з десяток знайомих, друзів і партнерів з багатьох міст світу Сам Новий рік планую святкувати з рідними та друзями. Будемо вдома, але й у гості встигнемо поїхати - хочеться за один день-ніч побачити чим більше дорогих серцю людей, тим краще! На подарунки купили теплі і актуальні речі - шарфи, перчатки, якісні і гарні прикраси. Готувати не будемо (для цього у гості і йждемо - а щодо змін у житті, то кожен рік - це новий етап, нові проекти. Мені нудно довго займатися чимось одним і тим же, тож у Новому році точно буде багато всього зовсім нового

Сподобалася стаття?
Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити