Суспільство

На центральній площі Кіровограда знущаються над тваринами? (ФОТО)

. 3834

Просто на центральній площі Кіровограда знущаються над тваринами. По це повідомляє Кіровоградська організація захисту тварин "БІМ" у своїй спільноті Вконтакті.

 

"Микола, знайомий всім чоловік, що пропонує чудові фото з тваринами в самому серці міста - на площі Героїв Майдану. Всі ми бачили його красиву карету, все замислювалися про те, як здорово сфотографувати дітей з совою або милим цуценятком породи хаскі. Але не всі з нас знають в яких умовах утримуються його тварини, і на скільки важка для них ця робота. Весь день собаки і птиці проводять на морозі без належного харчування та обігріву, без елементарного догляду.

Для Миколи занадто складно утримувати таких активних тварин особливо цуценят. Тому, щоб стримати їх запал, «господар» не гребує медичними препаратами, наприклад, димедролом. Тобто цуценя перебуває під дією наркотичної речовини. Він не відчуває мороз, що повзе по його шкірі, не розуміє, що його лапки відмерзають і більше не зможуть стрибати, не знає, що він не доживе і до півроку, що він - всього лише матеріал для збагачення, тимчасовий реквізит для фото. Малюк ще не розуміє, що його життя коштує настільки мало, що вигідніше щороку купувати нове цуценя, ніж піклуватися про нього самого. Він просто не відчуває, просто спить", - стверджують активісти.

Незважаючи на це, у Миколи є всі дозволи від міськради, постійний потік клієнтів, який дозволяє йому мучити і вбивати тварин, заробляючи собі на життя.

Активісти закликають кіровоградців не підтримувати бізнес замішаний на знущанні над тваринами.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама