Суспільство

У кіровоградського центру туризму новий керівник

. 8344

Андрія Андрійовича Лісоту призначили на посаду директора комунального закладу “Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді”.

Про це повідомляють на офіційному сайті Департаменту освіти і науки Кіровоградщини.

Нагадаємо, попередній керівник закладу, Андрій Михайлюк, написав заяву на звільнення після того як громада звернула увагу на записи сепаратистського характеру на сторінці його соцмережі.

ДОВІДКА: Лісота Андрій Андрійович, випускник Кіровоградського державного педагогічного університету імені В. Винниченка. З травня 1999 року працює у комунальному закладі “Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді” на посадах керівника гуртка, методиста туристсько-спортивного відділу, завідуючого туристсько-спортивного відділу. Нагороджений грамотами, дипломами Міністерства освіти і науки України, Українського державного центру туризму, краєзнавства учнівської молоді, Кіровоградської обласної державної адміністрації. Неодноразовий призер та переможець міжнародних, Всеукраїнських, обласних масових заходів.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама