Суспільство

Кіровоград провів в останню путь майора-десантника Володимира Степанка (ФОТО)

. 10396

Сьогодні, 30 січня, Кіровоград попрощався з майором-десантником Збройних Сил України Володимиром Степанком.

 

Володимир Іванович народився 27 січня 1968 року у с. Майське Джанкойського району АР Крим. З дитинства мріяв про кар’єру військового, і тому одразу після закінчення школи, вступив до Новосибірського вищого військово-політичного загальновійськового училища. Далі була служба у Туркестанському військовому окрузі, з часу отримання нашою державою незалежності – служба у Збройних Силах України у Феодосії, навчання у Київському військовому гуманітарному інституті, служба у Кіровограді, де він вийшов у відставку і проживав до останнього часу.

Володимир Степанок брав активну участь у подіях на Майдані 2004 року та Революції Гідності (Євромайдані) 2013-2014 років. Був ативістом ВО "Свобода".

Під час вторгнення російських військ на територію України ще в першу хвилю мобілізації пішов добровольцем до війська і з 5 серпня 2014 року служив у зоні АТО заступником командира по роботі з особовим складом 42-го мотопіхотного батальйону 57-ї механізованої бригади.

Нагадаємо, майор-десантник Збройних Сил України з Кіровограда Володимир Степанок загинув під час виконання бойового завдання під Дебальцевим Володимир Степанок разом з водієм внаслідок потрапляння снаряду ПТКР у його БТР, не доживши лише день до свого 47-річчя. У Володимира залишилась дружина і донька.

Світла пам'ять герою!

Фото Світлани Дубини

Поширюйте

Коментуйте


Реклама