У Кіровограді затвердили вартість проїду в міських автобусах

Опубліковано . в Суспільство

Кількість переглядів - 4084

Члени кіровоградського виконкому погодили вартість разового проїзду в автобусах.

Згідно з проектом рішення, ціна проїзду в автобусах нашого міста станнвитиме у межах 2,5-3,5 гривень.

Так, для автобусів, що працюють у звичайному режимі руху, № 46 "сел. Гірниче - площа Богдана Хмельницького" (перевізник ТОВ "Кіровоград-Євро-Транс"), № 103 "вул. Урицького -вул. Кільцева"(перевізник ПАТ "Гайворонське АТП 13538"), № 126-а "Центральний ринок- вул. Урицького" (перевізник ФОП Шаповалов А.О.) погодили вартість проїзду в розмірі 2,50 грн, № 130 "Центральний ринок - Облонкодиспансер" (перевізник ТОВ "Кіровоград-Євро-Транс") - 3,00 грн.

Вартість разового проїзду одного пасажира на міському автобусному маршруті загального користування м. Кіровограда № 274 "площа Богдана Хмельницького - сел. Нове"(перевізник ФОП Баркар С.М.), що працює у режимі маршрутного таксі, дорівнюватиме 3,50 грн.

"Фактично для кіровоградців жодних негативних ефектів не буде, навіть відбудеться зменшення вартості проїзду, наприклад для #46, 103, 130", - сказав заступник міського голови Сергій Васильченко.

Дане рішення набуває чинності на наступний день з моменту його опублікування в офіційному віснику Кіровоградської міської ради "Вечірня газета", тобто з наступної п'ятниці, 20 лютого.

Нагадаємо, у грудні 2014 року був проведений конкурс на ті маршрути, від яких відмовився "Автобусний парк".

G

Сподобалася стаття?

Кировец
Реклама

Коментарі  

 
0 # ВіктOр 18.02.2015, 09:46
Цитую Віктор:
Не соромно брехати - "десяток-другий", та тільки пільгових категорій більше. А щодо кількості пільговиків, так послухайте перевізників чи владу.

Хай буде вам соромно, за те що ви підтримуєте незаконне вимагання грошей з самих незахищених громадян - пенсіонерів та інвалідів. А якщо вам не дають спокою пільги учасників бойових дій, так йдіть в АТО і отримаєте такий же статус.
Тепер стосовно кількості пільговиків: в тролейбусі її можно розрахувати, тому що там видають квитки на проїзд. Отже, ЄТК і отримує компенсацію. А як довести кількість пільговиків серед перевезених пасажирів маршрутними таксі? Тільки зі слів перевізника, який зацікавлений в отриманні максимальної компенсації.
Ви або дуже наївний, що вірите в те, що перевізник покращить сервіс, якщо буде отримувати гроші ще й з пільговиків, або зацікавлена особа (водій, хазяїн маршрутки, тощо).
Цитата
 
 
-1 # Віктор 16.02.2015, 21:42
Не соромно брехати - "десяток-другий ", та тільки пільгових категорій більше. А щодо кількості пільговиків, так послухайте перевізників чи владу.
Навіть за старих тарифів, держава компенсувала перевізникам, в Кіровограді, мільйони гривень.
Цитата
 
 
+1 # Віктор 16.02.2015, 17:10
Цитую Віктор:
Суть в тому що популісти нар.депутати понаприймали законів, які мають вартість, але фінанси під них не дали. І виходить, що замість держави оплачувати проїзд повинні або перевізники, або інші пасажири. Перевізники собі в збиток возити не будуть.
Залишаються тільки пасажири які не мають пільг і платять.
За нинішніх мізерних зарплат, Ви вважаєте нормальним їздити за рахунок работяг?

Може, треба правильно розставити акценти?
По-перше, якщо депутати виконують свої обіцянки - це добре. Частіше буває навпаки.
По-друге, перевізник свої проблеми повинен вирішувати з владою, а не за рахунок пасажирів. Якщо не в змозі, хай залишає "святе" місце, впевнений, воно пустим не залишиться.
По-третє, кошти на пільги вже закладені в держбюджет, що ми наповнюємо разом з іншими податками, а від того, що ви примусите десяток-другий пенсіонерів віддати той трояк, вам краще не стане, а от пенсіонеру безумовно стане гірше
Цитата
 
 
0 # Віктор 16.02.2015, 14:23
Віктор, я Вас і не збирався ображати. Суть в тому що популісти нар.депутати понаприймали законів, які мають вартість, але фінанси під них не дали. І виходить, що замість держави оплачувати проїзд повинні або перевізники, або інші пасажири. Перевізники собі в збиток возити не будуть.
Залишаються тільки пасажири які не мають пільг і платять.
За нинішніх мізерних зарплат, Ви вважаєте нормальним їздити за рахунок работяг?
Цитата
 
 
+1 # Олег 16.02.2015, 10:14
зачем это издевательство над людьми? зачем водителей натравливают на льготных пассажиров? льготы на проезд могут быть только там где транспорт, муниципальный, государственный , то есть принадлежит не частной компании, а городу или государству.зач ем государство свои обязанности о помогать чернобыльцам, пенсионерам и ветеранам, переложила на частных перевозчиков? ведь в такой ситуации, обязательно будут кого то обманывать, воровать или взятки давать. городской транспорт должен принадлежать городской власти и ей подчинятся или давайте пенсионерам деньги на бесплатный проезд и они спокойно будут оплачивать его на входе в автобус, а не так как сейчас они идут в карман только одного предприятия, а остальные возят за свой счет.
Цитата
 
 
0 # Віктор 15.02.2015, 21:56
Цитую Віктор:

Віктор-борець за "законні права", візьму в оренду маршрутку і вози безкоштовно пільговиків, покажи на практиці яке треба виконувати закон.

Якщо ви мене хотіли образити словами "борець за законні права", то не дочекаєтеся))) Більш нікчемно виглядаєте ви, як борець за незаконні права. Саме через таких "адвокатів" у нас і процвітає беззаконня.
А про те, що саме через пільговиків у нас панує безлад у транспортній галузі, ви б вийшли сьогодні та розповіли ветеранам Афганістану в їхній День пам"яті. Може вони більш популярно вам пояснили що до чого.
Цитата
 
 
0 # Віктор 15.02.2015, 11:51
Вимагайте пільги від того, хто Вам їх дав.
Із-за пільговиків угробили автобуси, тролейбуси ледь "дихають".
Віктор-борець за "законні права", візьму в оренду маршрутку і вози безкоштовно пільговиків, покажи на практиці яке треба виконувати закон.
Перевізники за свій рахунок пільговиків возити не будуть, значить знову будуть підвищувати вартість проїзду для тих, хто платить. За нинішніх мізерних зарплат робітники повинні ще й платити і за пільговиків?
Цитата
 
 
0 # Віктор 13.02.2015, 12:41
Вот именно, выдайте каждому льготнику компенсацию его льгот в денежном эквиваленте и с этого момента можете требовать полной оплаты всех услуг. Или отмените эти льготы на законодательном уровне.
Потому что, получается, по закону льготы есть, а например, "Оликс" "вимушено припиняє перевезення пільгових категорій громадян".
А якщо всі громадяни вимушено припинять оплачувати всі послуги? Причин в наш час для цього більш, ніж достатньо!
Цитата
 
 
+3 # ВІктор 13.02.2015, 09:04
Пільгові перевезення теж мають свою вартість, тому той, хто дає пільги повинен їх і оплачувати, а не перекладати це на інших пасажирів.
Платити повинні всі і однаково.
Встановлює міська рада пільговий тариф для пенсіонерів - значить дайте певну суму кожному пенсіонеру в руки і нехай їздять.
Цитата
 
 
+2 # Tralala 13.02.2015, 08:09
Цитую Віктор:
А то, что в "Центральном", 3 и 15 маршрутах вывесили объявления о прекращении с 16 февраля перевозки льготных категорий граждан - это тоже с исполкомом согласовано? Как Сергей Васильченко прокомментирует это нововведение?


Зачекайте трохи і на всіх маршрутах приберуть пільги. Все ж для того, що б не було * жодних негативних ефектів*.
Цитата
 
 
+2 # Віктор 12.02.2015, 22:46
А то, что в "Центральном", 3 и 15 маршрутах вывесили объявления о прекращении с 16 февраля перевозки льготных категорий граждан - это тоже с исполкомом согласовано? Как Сергей Васильченко прокомментирует это нововведение?
Цитата
 
 
0 # Петренко 16.02.2015, 18:13
А никак Васильченко не прокомментирут. Потому что ему нечего сказать в оправдание городской власти. Суть повышения проезда в маршруте Центральный ( фирма "Оликс") в том, что они не получают компенсацию за провоз льготчиков. Другие перевозчики получают, а "Оликс" нет. А почему?
Цитата
 

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити