Суспільство

Кіровоградські машинобудівні підприємства продовжують працювати з країною-агресором (ФОТО)

. 7986

Кіровоградські машинобудівні підприємства "Червона Зірка" та "Гідросила" продовжують працювати з країною-агресором Росією. Про це "Гречці" розповів власник виробничих потужностей Павло Штутман. За його словами, санкції щодо Росії не торкнулись їх продукції, хоча в ситуації, що склалася, є ризик зриву поставок. Не знизились і об'єми поставок.

 

"Якщо говорити про завод «Червона зірка», то ми збільшили об’єми виробництва в реальних одиницях на 9 %. Що стосується «Гідросили», по ряду позицій в нас об’єми виробництва зменшились. Зрозуміло, що ми відчуваємо вплив кризи, але ми звикли з цим боротись. Якщо говорити про поставки до Росії, то якихось санкцій щодо нашої продукції ми не спостерігаємо, але ризики зриву поставок є", - стверджує Штутман.

Загалом за минулий рік показник частки експорту у реалізації продукції зменшився на 4%: у 2013-му році він становив 67, 5%, а вже зараз впав до позначки 64, 9%.

Нагадаємо, 27 січня Верховна Рада України визнала Російську Федерацію країною - агресором. Кіровоградські ж депутати визначаться з цим питанням вже на найближчій сесії, що відбудеться 24 лютого.

Фото Валерія Лебідя

Поширюйте

Коментуйте


Реклама