Суспільство

Власник скандального гуртожитку в Кіровограді продає квартири, у яких живуть люди (ФОТО, ВІДЕО)

. 4296

Черговий скандал у гуртожитку по пр-ту Університетському, 21 в Кіровограді. Власник багатоповерхівки ПП "Вагран" продав дві площі одного із поверхів будинку й подав кіровоградському виконкому заявку на переведення проданих приміщень із нежитлових у категорію житлових. Як виявилось, приміщення, на переведення яких дав дозвіл міськвиконком більшістю, вже є житловим. Більше того одній із цих кімнат родина інвалідів проживає з 1990 року.

Обурені прийнятим рішенням мешканці прийшли до секретаря міськради Іван Марковського, аби той роз'яснив чому виконавчий орган міста видає дозволи не розібравшись у ситуації і посприяв вирішенню ситуації.

Як повідомив в.о. начальника міського управління архітектури та містобудування Сергій Чертков, демонструючи пакет документів, що надавався "Ваграном" для укладання проекту рішення виконкому, нежитлові приміщення #641(площею 17,2 кв.м), # 642 (площею 16,5 кв.м) продали Щорбі Миколі Володимировичу у 2013 році за підписом директора "Ваграну" Наталії Нетребенко. Договір купівлі-продажу завірений приватним нотаріусом Ольгою Березовською, тож документи управління архітектури прийняло без зайвих перевірок чи зауважень.

Як виявилось вже у міській раді під час розмови одне з приміщень дійсно є нежитловим, втім кімната #642 - квартира, у якій проживає Ольга Логвіненко зі своим сином. Новий власник приміщень Микола Щорба, розповідають мешканці багатоповерхівки, наближений до юриста ПП "Вагран" Юрія Бема.

Жінка говорить, що за увесь час не мала жодних спорів із "Ваграном" і їй ніхто не повідомляв, що її єдине житло продають.

Іван Марковський запевнив присутніх, що підписані документи щодо прийнятоо рішення ще не передали до відповідних відділів, тож вже в понеділок його розглянуть знову члени виконкому.

Сам же Володимир Ярошенко, який саме перебував на одній із комісій у міській раді, на запитання відповідати наміру не мав. Колишній суддя, відбиваючись від мешканців гуртожитку просто втік, що зафіксовано нижче на відео.

Жінка, квартиру якої підприємство продало, тепер не знає що робити. Активістка гуртожитку Світлана Бондаренко говорить, що це вже не перша історія з продажем житлових кімнат. Справи наразі знаходяться в судах.

Світлана Дубина
Фото, відео автора

Поширюйте

Коментуйте


Реклама