Бюджет Кіровоградщини завдяки платникам податків поповнився на 27 мільйонів

Опубліковано . в Суспільство

Кількість переглядів - 726

Одним із головних завдань для органів Державної фіскальної служби України протягом поточного року, враховуючи складні політичні та економічні умови, була стабілізація надходжень до бюджету. Про це під час апаратної наради в облдержадміністрації повідомила начальник Головного управління ДФС у Кіровоградській області Надія Воленшчак.

Спільна взаємодія платників податків, органів місцевого самоврядування та органів ДФС дали змогу забезпечити надходження у лютому місяці до зведеного бюджету в сумі 271,7млн.грн., що на 36,5% більше надходжень минулого року. Доведений Головному управлінню індикативний показник виконано на 110,9%. Додаткові надходження склали 26,8 млн. грн., а до рівня минулого року – 72,7млн. гривень.

До Державного бюджету перевищено минулорічні надходження на 74,6млн.грн.

В рамках зміцнення обороноздатності країни, платниками Кіровоградщини сплачено майже 10 мільйонів гривень військового збору.

Місцеві скарбниці області у лютому місяці наповнювалися в умовах нововведень до Податкового та Бюджетного кодексів. Загалом до територіальних громад області у лютому місяці надійшло 132,6 млн. грн. податкових платежів, а за січень-лютий забезпечено 254,6 млн. грн. Додаткові надходження до рівня минулого року склали 6,1 млн. грн., і це при тому, що до місцевих бюджетів зараховується ПДФО в розмірі лише 75%.

Збільшення надходжень до місцевих бюджетів забезпечено за рахунок нововведених місцевих податків, запроваджених Радами на своїх територіях, зокрема:
- акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів;
- єдиного податку від платників 4-ої групи (с/г виробники);
- податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки від юридичних осіб.
Крім того, місцеві бюджети області починаючи з лютого місяця отримали додатково 23,7 млн.грн. від нововведень Податкового кодексу.

У лютому місяці платниками області забезпечено сплату ЄСВ – 234,8 млн. грн., а це більше на 8,3 млн. грн. ніж доведений індикатив та на 19,3 млн. грн. показника минулого року. Ріст ЄСВ за 2 місяці поточного року, проти відповідного періоду минулого року склав 4,7%, додаткового забезпечено 20,3 млн. грн. надходжень.
Для збільшення надходжень фахівцями ГУ ДФС у Кіровоградській області активізовано роботу за напрямом руйнування схем мінімізації, упередження формування схемного податкового кредиту та підвищено рівень адміністрування податків. У свою чергу, в складних умовах, платники податків демонструють зростання свідомості, як наслідок – відбувається збільшення самостійно задекларованих податкових зобов’язань.
«Через сумлінну сплату податків кіровоградці реалізують прагнення жити у цивілізованому європейському суспільстві, мати розвинуту економіку та чітку і прозору систему наповнення бюджетів усіх рівнів», – зазначила начальник Головного управління ДФС в області Надія Воленшчак.

Прес-служба ГУ ДФС у Кіровоградській області

Сподобалася стаття?
Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити