Понад 100 бажаючих увійти до Громадської ради при Кіровоградській ОДА(СПИСОК)

Опубліковано . в Суспільство

Кількість переглядів - 2143

Установчі збори з формування нового складу Громадської ради при Кіровоградській обласній державній адміністрації відбудуться 21 березня в приміщені обласної наукової бiблiотеки iм. Д. Чижевського. Початок зборів об 11.00.

Своїх представників для участі в установчих зборах надіслали 113 організацій. Серед них як відомі, так і ті, про роботу яких не вдалося знайти жодної інформації. В Інтернеті не вдалося виявити згадок про діяльність таких організацій як Благодійний фонд "Ангельська фундація", Благодійний фонд "Ветерани Україно-Московської війни", Кіровоградський благодійний фонд "Кармелюк", Кіровоградська обласна організація інвалідів «Конфедерація громадських організацій інвалідів» , Кіровоградська обласна організація «Незалежної профспілки працівників грального бізнесу України", Громадська організація "Спілка будівельників Кіровограду"(саме з «у»- авт.) та ще десятка подібних організацій.

А от, наприклад, про таку організацію як Кіровоградська обласна організація Всеукраїнського союзу жінок-трудівниць "За майбутнє дітей України» окрім статистичної інформації є одна згадка на сайті Комуністичної партії . Кіровоградська обласна громадська організація Всеукраїнської спілки власників земельних та майнових паїв і Кіровоградська обласна громадська організація Всеукраїнської організації "Захист дітей війни" фігурують лише на сайті Соціалістичної партії України.

Також, долучитися до роботи ради хочуть представники фонду «Розвиток Кіровоградщини», проти керівництва якого у жовтні 2014 року було відкрито кримінальне провадження.

Є серед кандидатів у члени Громадської ради і представник такої нестандартної організації як «недержавний засіб масової інформації - збірник "Бізнес-довідник "БЕСТ-Маркетинг". З іншого боку, членами ради можуть бути «представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств і установ». Тобто список кандидатів у члени Громадської ради міг розтягнутися і до кількох сотень, а той тисяч претендентів.

21 березня на своїх зборах громадські діячі спочатку розглянуть питання кількісного представництва Громадської ради. Тобто, чи всі 113 делегатів стануть членами ради чи кількість буде меншою(працювати такою кількістю, зрозуміло, буде непросто). Якщо на зборах вирішать зменшити кількість членів ради, то відбудеться рейтингове голосування, коли кожен присутній голосуватиме за ту кількість членів ГО з загального списку, скільки їх буде у раді. Після підрахунку вже члени ради оберуть між собою голову. Поки що відомо про двох претендентів на керівника ради - Олександра Рацула та Олександра Гавриленка. Ймовірно, список претендентів на голову збільшиться після голосування за членів ради.

Нагадаємо, попередня робота Громадської ради при Кіровоградській обласній державній адміністрації була в основному формальною.

 

Для довідки: Громадські ради – консультаційно-дорадчі органи при органах державної влади, які повинні забезпечувати участь громадськості у формуванні та реалізації державної політики

Сподобалася стаття?
Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити