У Кіровограді встановили норми харчування для школярів

Опубліковано . в Суспільство

Кількість переглядів - 1021

Виконавчий комітет Кіровоградської міської ради своїм рішенням доручив управлінню освіти забезпечити організацію харчування учнів та вихованців загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів м. Кіровограда на 2013 рік, повідомляє офіційний сайт Кіровоградської міської ради.

Прийнятим рішенням встановлена загальну грошову норму на одного учня та вихованця навчальних закладів міста Кіровограда на 2013 рік. Вона складає на добу:

Для вихованців дитячих будинків та учнів пільгових категорій школи-нтернату, що перебувають узакладі цілодобово     - 37 гривень;

Для студентів-сиріт комунального закладу „Навчально-науковий педагогічний комплекс Кіровоградської міської ради Кіровоградської області”     - 36 гривень;

Для вихованців санаторного дошкільного навчального закладу № 65 для дітей з малими та згасаючими формами туберкульозу     - 20 гривень;

Для вихованців дошкільних навчальних закладів, учнів спеціальних шкіл, вихованців спеціальних дошкільних навчальних закладів (груп), дітей, які потребують корекції фізичного або розумового розвитку, учнів пільгових категорій школи-нтернату, що перебувають вдлма     - 15 гривень;

Для вихованців дошкільних навчальних закладів груп короткотривалого перебування, учнів пільгових категорій загальноосвітніх навчальних закладів, які відвідують групи продовженого дня     - 6 гривень;
Для учнів пільгових категорій загальноосвітніх навчальних закладів – 5 гривень;
Для учнів 1 – 4 класів не пільгових категорій загальноосвітніх навчальних закладів, учнів 1-4 класів не пільгових категорій школи-інтернату     - 3 гривні.

Одночасно виокнком встановив знижки щодо плати для батьків за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах у розмірі 50% сім’ям, які мають трьох і більше дітей, зменшити розмір плати за перебування дітей в інтернатних закладах на 50 % батькам, які працюють і проживають на лінійних станціях і перегонах, на 20 % – батькам учнів загальноосвітніх шкіл-інтернатів, які проживають у сім’ях, але харчуються та одягаються за рахунок держави.

Відповідно до прийнятого рішення, дозволяється за рішенням педагогічної ради інтернатного закладу звільнити від плати за харчування вихованців груп продовженого дня (у відсотках чисельності групи за списком):

10 % – у повному обсязі;
15 % – на половину вартості.

Установлена також плата батькам або особам, які їх замінюють, за харчування дітей у дошкільному навчальному закладі у розмірі 7.50 грн. за одне відвідування дошкільного навчального закладу (групи), що становить 50% від повної вартості на день.

Виконком зобов’язав керівників освітніх закладів здійснювати придбання продуктів харчування в організаціях, які стали переможцями конкурсних торгів на закупівлю продукції харчової промисловості для закладів освіти міста.

Сподобалася стаття?
Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити