Як учасникам АТО з Кіровограда оформити матеріальну допомогу на оплату послуг ЖКГ?

Опубліковано . в Суспільство

Кількість переглядів - 4118

На останній сесії Кіровоградської міської ради, що відбулась 31 березня, депутати підтримали зміни до міської Комплексної програми підтримки учасників АТО щодо надання адресної допомоги на оплату послуг ЖКГ. Допомогу надаватимуть військовим впродовж цього року до набуття ними статусу учасника бойових дій. Оформлювати допомогу можна вже з 1 квітня.

Згідно з Порядком надання щомісячної адресної матеріальної допомоги учасникам АТО в східних областях України, які є мешканцями м. Кіровограда, для оплати житлово-комунальних послуг та вирішення соціально-побутових питань, який також був проголосований на останньому засіданні, розмір щомісячної адресної матеріальної допомоги з 01 квітня по 30 вересня 2015 року (включно) становитиме 200,00 грн, а з 01 жовтня по 31 грудня 2015 року - 500,00 грн. 

Хто має право на адресну допомогу для оплати житлово-комунальних послуг та вирішення соціально-побутових питань?

Усі особи, які брали участь в антитерористичній операції в східних областях України, а саме:
 -  Особи, які є добровольцями у батальйонах в підпорядкуванні Міністерства оборони України, Міністерства внутрішніх справ України, Служби безпеки України, Державної прикордонної служби України, Національної гвардії України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

-  Особи мобілізовані/призвані/відряджені/направлені на військову чи іншу спеціалізовану службу Міністерством оборони України (військовими комісаріатами, військовими частинами, тощо), Міністерством внутрішніх справ України, Службою безпеки України, Державною прикордонною службою України, Національною гвардією України, Державною службою України з надзвичайних ситуацій.

Як оформити адресну допомогу?

Для отримання щомісячної адресної матеріальної допомоги для оплати житлово-комунальних послуг та вирішення соціально-побутових питань учасник АТО подає заяву на ім'я міського голови у відділ соціальної підтримки населення Кіровоградської міської ради у Центрі надання адміністративних послуг (кім. 136,137). Сюди ж подається необхідний перелік документів.

До заяви додаються такі документи:
• копія паспорта (1, 2, 11, 12 сторінки);
• копія ідентифікаційного номера (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовились від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку в паспорті);
• копія довідки, видана командиром військової частини або керівником сектору, або начальником штабу та скріплена печаткою, про безпосередню участь особи в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення і захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України;
• інформація про рахунок у банківській установі для виплати щомісячної адресної матеріальної допомоги.

У разі якщо заявник подав неповний пакет документів, або ж якщо вони оформлені неналежним чином, відділ соціальної підтримки населення Кіровоградської міської ради протягом 10-ти днів з дня прийняття відповідної заяви надає відповідь на звернення (заяву) заявника, у якій обгрунтовує неможливість надання щомісячної адресної допомоги.

Як довго доведеться чекати отримання матеріальної допомоги?

Розгляд заяв учасників АТО здійснює комісія щодо надання щомісячної адресної матеріальної допомоги для оплати житлово-комунальних послуг та вирішення соціально-побутових питань учасникам антитерористичної операції, які є мешканцями міста Кіровограда.

Щомісячна адресна допомога надається відповідно до рішення виконавчого комітету Кіровоградської міської ради з місяця звернення по 31 грудня 2015 року (включно) з коштів міського бюджету.

Відділ соціальної підтримки населення Кіровоградської міської ради повідомляє письмово заявників про прийняте виконавчим комітетом Кіровоградської міської ради рішення протягом 10 днів з дня його прийняття.

Виплата щомісячної адресної матеріальної допомоги учасникам АТО з Кіровограда проводиться відділом бухгалтерського обліку Кіровоградської міської ради шляхом перерахування коштів на карткові рахунки в банківській установі до 25 числа поточного місяця.

Коли припиняється виплата адресної допомоги?

Виплата матеріальної допомоги припиняється у разі отримання учасником АТО статусу учасника бойових дій та зміни зміни реєстрації проживання (пов'язане з переїздом до іншого населеного пункту). В останньому випадку заявник повинен у 5-ти денний термін надати до відділу соціальної підтримки населення Кіровоградської міської ради заяву про припинення надання щомісячної адресної матеріальної допомоги для оплати житлово-комунальних послуг та вирішення соціально-побутових питань і копію паспорта з відміткою про зняття з реєстрації у м. Кіровограді.

Світлана Дубина

Сподобалася стаття?
Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити