У Кіровограді науковці поговорили про туризм

Опубліковано . в Суспільство

Кількість переглядів - 995

2-3 квітня 2015 року в Державній льотній академії Національного авіаційного університету проходила Всеукраїнська науково-практична конференція із зарубіжною участю «Теоретичні і прикладні напрямки розвитку туризму та рекреації в регіонах України».
В програмі роботи конференції відбулося пленарне засідання, присвячене нагальним проблемам розвитку туризму в регіонах України, робота наукових секцій за напрямками «Економічні проблеми, менеджмент та маркетинг в туризмі», «Географія туризму та рекреації», «Теоретичні, методичні та організаційні основи спортивного туризму та активної рекреації», «Психолого-педагогічні аспекти туризму та рекреації, підготовка майбутніх фахівців з туризму», «Екологічні аспекти туризму та рекреації», «Краєзнавчий туризм». Крім роботи наукових секцій учасників конференції очікувала цікава екскурсійна програма – екскурсії «Кіровоград історичний», «Кіровоград авіаційний», ознайомлення з туристським кластером «Земля козака Мамая».
Організатором конференції виступила Державна льотна академія Національного авіаційного університету, на базі якої вже багато років здійснюється підготовка менеджерів туризму. У співорганізаторах конференції – Український державний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді, Федерація спортивного туризму України. Інформаційну підтримку здійснювала Всеукраїнська газета «Краєзнавство. Географія. Туризм».
Конференція викликала широкий резонанс у наукової спільноти України. До участі в конференції представили доповіді 79 науковців з Києва, Харкова, Львова, Дніпропетровська, Сум, Чернівців, Тернополя, Вінниці, Кривого Рогу, Ніжина, Умані, Старобільська (Луганський університет), а також з Азербайджану та Росії. Кіровоград був представлений широким загалом науковців Державній льотній академії, а також державного педагогічного університету ім. Володимира Винниченка, національного технічного університету, обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді, обласного державного проектно-технологічного центру охорони родючості ґрунтів і якості продукції.
Високим виявився науковий рівень конференції – серед авторів статей 9 докторів наук та 9 професорів, 40 кандидатів наук, 25 доцентів.
Значний вклад в успішне проведення конференції окрім льотної академії внесла Кіровоградська обласна державна адміністрація, її департаменти – культури, туризму та культурної спадщини і освіти й науки, обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді.
Підсумки роботи конференції засвідчили, що, на сьогоднішній день, зі зміною соціальних пріоритетів в Україні саме внутрішній туризм здатен дати той високий соціальний продукт, який полягає у пізнанні рідного краю, якісному відпочинку і оздоровленні населення нашої країни, особливо молоді, саме в регіонах України, які мають високий рекреаційно-туристський потенціал. Ось чому слід зберегти все краще, що було нагромаджене протягом часу існування та розвитку вітчизняного туризму, і створити якісно нову систему туристської діяльності, яка покликана забезпечити національне відродження самобутності і культури молодих поколінь незалежної України. Чільне місце у загальній системі пізнання, оздоровлення, освіти і виховання повинна посісти саме туристська діяльність з її величезними потенційними можливостями.
В планах організаторів конференції – підвищити її рівень у майбутньому до міжнародного.

Сподобалася стаття?
Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити