Суспільство

У Кіровограда новий прокурор, а в області - заступники

. 7631

Сьогодні, прокурор Кіровоградської області Анатолій Коваленко представив колективу прокуратури новопризначених заступників та прокурора м. Кіровограда.

Згідно наказів Генерального прокурора України від 2 квітня на посаду першого заступника прокурор Кіровоградської області призначено Анатолія Гоя, на посади заступників - Олексія Варакін та Віктора Приходька, прокуратуру м. Кіровограда очолив Дмитро Прокопчук.

Довідково:

Старший радник юстиції Гой Анатолій Олександрович народився 18 травня 1966 року у м. Кіровограді. У 1990 році Закінчив Харківський юридичний інститут ім. Ф.Е. Дзержинського. До призначення займав посаду заступника прокурора Херсонської області.

Старший радник юстиції Варакін Олексій Владиславович народився 18 березня 1978 року у м. Кіровограді. У 2000 році закінчив Одеську національну юридичну академію. До призначення на посаду працював в апараті Генеральної прокуратури України.

Старший радник юстиції Приходько Віктор Валерійович народився 09 березня 1969 року в м. Олександрія Кіровоградської області. У 1998 році закінчив Національну юридичну академію України імені Я.Мудрого. До призначення очолював Світловодську міжрайонну прокуратуру.

Старший радник юстиції Прокопчук Дмитро Вікторович народився 20 листопада 1972 року у м. Гайворон Кіровоградської області. У 1997 році закінчив Національну академію внутрішніх справ України. До призначення працював начальником відділу в апараті прокуратури Кіровоградської області.

Прес-служба прокуратури Кіровоградської області

Поширюйте

Коментуйте


Реклама