Суспільство

Андрій Табалов: як позбавити Кіровограда транспортних проблем

. 5484

Для того, щоб більш суттєво знизити вартість проїзду в Кіровограді, потрібно переходити на великогабаритні автобуси. У цьому має бути суть транспортної реформи.

Про це в інтерв’ю «РК» заявив голова громадської організації «Рідний Кіровоград» Андрій Табалов.

«Як економіст я прекрасно розумію, що чим більше вміщає пасажирів транспортний засіб, тим менші витрати на кожного пасажира. Друга складова реформи - місто має створити або повернути у свою власність комунальне підприємство, яке буде об’єднувати електротранспорт, автобусний транспорт та можливо інші види транспорту. В майбутньому можливо розрахувати економіку такого підприємства та розробити систему проїзних квитків на всі види транспорту», - сказав він.

Також, на думку Андрія Табалова, транспортне сполучення повинне мати не тільки адекватну ціну, але й бути зручним. «Зараз із цим в Кіровограді є великі проблеми».

Він також зазначив, що провести реальну транспорту реформу в місті без приведення у належний стан дорожнього покриття, буде неможливо. І така реформа буде неповноцінною.

«Я не одноразово був на зустрічах, коли люди мене просили організувати маршрут. Я звертався до міської влади і мені відповідали, що маршрут організувати не можемо, оскільки там немає дорожнього покриття. Це великий комплекс питань і вирішувати його потрібно не за один день. Але цим треба займатись щодня і не пускати на самотік», - підкреслив Андрій Табалов.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама