Суспільство

Кіровоградська молодь організовує не лише тверезі ігрища й пробіжки, а й благодійні посиденьки (ФОТО)

 Автор: Світлана Дубина. 2578

Молоді активісти КОМГО "Пробудження" запровадили в Кіровограді ще один соціальний проект - Тверезі посиденьки. У рамках посиденьок, що впереше організувала громадська організація в бібліотеці ім. О. Бойченка кожен міг отримати своє - відпочинок, гарний настрій, навички самозахисту, знання з історії. Перші тверезі посиденьки носили і благодійний характер - активісти збирали кошти на лікування онкохворих дітей.

"Це абсолютно новий проект! І цікавий тим, що одразу можна поспілкуватись: зі спортсменами, музикантами, культурними та громадськими діячами. Також можна отримати заряд гарного настрою та позитиву, перевірити свої знання з різних тем, отримати цінні призи, а головне допомогти тим хто реально потребує допомоги та підтримки" - пише на особистій сторінці в соцмережах голова КОМГО "Пробудження" Сергій Костенко.

На перших "посиденьки"організатори запросили кіровоградську команду КВН "Наивность", інструктора Айкідо та Будо Андрія Мороза та барда, музиканта й лідера гурту КонтрВерсія Андрія Шульгу.

Також було проведено "Патріотичний штурм", під час якого перевірили знання історії Українського козацтва.

Для онкохворих дітей під час посиденьок вдалось зібрати близько 200 гривень, які одразу і витратили на ліки.

Нагадаємо, КОМГО "Пробудження" неодноразово влаштовувала у Кіровограді Тверезі ігрища та Тверезі пробіжки. Останнім часом активісти долучились також до збору фруктів та випічки для поранених військових, які лікуються у кіровоградському госпіталі.

Поширюйте

Коментуйте