Особливості призивної кампанії 2015 на Кіровоградщині

Опубліковано . в Суспільство

Кількість переглядів - 1187


Відповідно до пункту 17 ч. 1 ст. 106 Конституції України та на виконання вимог Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу”, Указу Президента України від 17 лютого 2015 № 88\2015 “Про строки проведення чергових призовів, чергові призови громадян України на строкову військову службу та звільнення в запас військовослужбовців у 2015 році” з 1 квітня до 31 травня 2015 року проводиться призов громадян на строкову військову службу.
На строкову військову службу призиваються придатні для цього за станом здоров'я громадяни України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, та старші особи, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.
Громадяни, яким виповнилось 18-19 років, призиватись не будуть, вони продовжують перебувати на військовому обліку призовників, проте їм буде надана відстрочка до досягнення ними 20-річного віку.
Відстрочка від призову на строкову військову службу надається призовникам за рішенням районної (міської) призовної комісії відповідно до ст. 17 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» за сімейними обставинами, станом здоров'я, для здобуття освіти та продовження професійної діяльності.
Забезпечення строковиків речовим майном та харчуванням буде повністю здійснюватись за рахунок держави.
У січні Верховна Рада збільшила терміни проходження строкової військової служби - для солдатів і матросів, сержантів і старшин, які проходять строкову військову службу в Збройних Силах України та інших військових формуваннях до 18 місяців, а для осіб, які під час призову на строкову військову службу мали ступінь вищої освіти магістра до 12 місяців.
Також, згідно з Указом Президента осінній призов буде проводитись у жовтні – листопаді 2015 року.

Кіровоградський обласний
військовий комісаріат

Сподобалася стаття?
Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити