Суспільство

У Кіровограді цілеспрямовано випиляли десятки дерева біля аптек одної мережі (ФОТО)

. 5789

Як повідомляла «Гречка» раніше, в лютому просто на головній вулиці Кіровограда незаконно було спиляно кілька дерев. Було знайдено і винуватця. За офіційною версією чоловік спиляв дерева собі на дрова. Але є в історії і цікаві деталі.


28 лютого кіровоградець Максим Сінченко став свідком випилювання дерев на вулиці Великій Перспективній. Він затримав зловмисників і викликав правоохоронців.

 

В результаті за адміністративне правопорушення був покараних Костянтин Ліпкан, який за спиляні дерева на вулиці Тарковського і Великій Перспективній заплатив штраф, про що свідчить офіційне повідомлення від екологічної інспекції у Кіровоградській області.

Будучи затриманим на місці подій пан Ліпкан розказав правоохоронцям, що він є працівником ТОВ «ЛІКИ ПЛЮС», проте вже в офіційних поясненнях така інформація відсутня.

Міліціонерам чоловік пояснив, що пиляв дерева для того, щоб заготувати собі дрів. Для цього найняв за оголошенням людей, які б могли пиляти і взяв у свого товариша автомобіль, аби було куди складати спиляне.
Товариш, у якого позичив авто зловмисник, Ярослав Попов, навіть не здогадувався, для чого позичив авто, та й про спиляні дерева, як стверджує в поясненні, від правоохоронців і дізнався.

Цікавим виявляється той факт, що пан Попов є чоловіком Інни Попової, яка разом з Олегом Баркаром, є співзасновником ТОВ «ЛІКИ ПЛЮС».

До речі, «жертвами» невідомих спилювачів стали не лише дерева в центрі міста. Оглянувши інші аптечні пункти мережі «Ліки плюс» впадає в око, що біля десяти з них спиляні дерева.

На вулиці Жовтневої революції спиляно одне дерево, біля мед коледжу на проспекті Комуністичному – 7 дерев, на розі Корольова і Бєляєва – 2 дерева, На розі Дворцової-Тарковського – 2 дерева, біля будівельного технікуму на вулиці Маланюка – 1 дерево, в районі молочної кухні на Пацаєва -4 дерева, на великій перспективній – 9 дерев, на розі Тарковського і Тімірязєва – 2 дерева, на розі Тарковського і Декабристів – 8 дерев.

Чому тенденція спилювання дерев спостерігається саме біля аптек даної мережі? Сподіваємось, відповідь на це питання дадуть правоохоронці.

Нагадаємо, нещодавно виконком прийняв рішення демонтувати незаконно встановлені рекламні конструкції цієї мережі.

.

Фото Максима Сінченка

Поширюйте

Коментуйте


Реклама