Суспільство

"Українська книга" повертається

. 1242

www.gre4ka.com.ua

У Кіровограді відновила свою роботу книгарня "Українська книга", розташована в приміщенні редакції газети "Народне слово" по вулиці В'ячеслава Чорновола. Специфікою магазину є те, що в його асортименті книги виключно  українською мовою. А перелік видавництв – якнайширший.

Ще взимку довкола книгарні ширилося чимало чуток :одні казали, що вона збиткова, інші ж наполягали на протилежному. Але так чи інакше відчувалася загроза існування "Української книги" в Кіровограді. Тим більше, що з того часу, як двері магазину було зачинено, минуло майже три місяці. Офіційно його зняли з балансу "Народного слова" (газети, яка не має жодного стосунку до торгівлі книжками) і передали профільному обласному комунальному підприємству « Бібліотечний колектор».

www.gre4ka.info 1 березня всі чекали на відкриття оновленого магазину. Потім у квітні, травні. І от 23 травня - сталося! "Гречці" вдалося поспілкуватися з Іриною Афанасьєвою - завідуючою відділу комплектування ОКП "Бібліотечний колектор". - Пані Ірино, вітаємо Вас із відкриттям. Але чому ви так "тихенько" це зробили? - Ми поки що не надто афішуємо відкриття, бо все ще в процесі "запуску" : поставили новий касовий апарат, вводимо в нього кодування книг, розбираємося з наявною літературою, домовляємося з потенційними партнерами, потрохи підвозимо новинки. - З якими видавництвами ви вже співпрацюєте? - Ми традиційно співпрацюємо з видавничим домом «Києво-Могилянська академія», видавництвами "Веселка", "Фоліо", "Либідь", "Факт", "Вища школа", "Наукова думка" тощо. Проводимо роботу на збільшення кількості видавництв-партнерів, також плануємо залучити до співпраці місцевих авторів. - Можна буде до вас заходити за якісною і недорогою літературою? - Саме так. Цінова політика буде такою ж, як і в попередній книгарні. Місце тут хороше - центр міста. Тому набагато легше донести книгу до читача. До нас в офіс щодо купівлі книжок звертаються зі шкіл і бібліотек сіл та районів, а ми перенаправляємо в центр. ОсЬ нещодавно в одній школі здали макулатури на 900 гривень і придбали у нас літературу на всі гроші. Це були виключно українські книжки. - Плануєте "помітніше" відкриття? - Так, звісно. Із понеділка вийде на роботу директор, тоді будемо домовлятися з "Народним словом" за конференц-залу, щоб дати офіційну прес-конференцію. Ось там і розкриємо всі секрети. Але поки що маємо наповнити книгарню літературою. Запрошуємо всіх шанувальників українського слова на «нове – старе» місце, у якому зустрічалися ще донедавна всі читаючі кіровоградці - у книгарню "Українська книга"!

Валерій Лебідь фото автора

Поширюйте

Коментуйте


Реклама