Суспільство

"Люксове" обслуговування

. 4102

www.gre4ka.com.ua

Покупки через Інтернет давно не новинка. Не виходячи з дому, зробив замовлення - і чекай омріяну річ. Якщо правильно здійснити замовлення, то кур’єр принесе все просто до дверей, або доведеться з’їздити на склад і забрати товар. Найпопулярнішими фірмами з доставки є „Укрпошта”, „Нічний експрес”, „Нова пошта”, „Автолюкс”. Серйозні компанії, чи не так? І хто ж би подумав, що і там споживача готові надурити? Така історія трапилася з „Гречкою” 28 травня цього року.

25 травня із міста Рівне менеджер відправив замовлення через фірму „Автолюкс”. Повідомив номер декларації, вартість доставки (54 грн.), суму оплати за товар, дату прибуття (27.05, швидше всього в другій половині дня). Коли зателефонували на склад в п’ятницю зранку, менеджер „Автолюксу” повідомила, що товар ще в Києві. Буде сьогодні, але пізніше. Можливості забрати покупку по обіді не було, тож поїхали за нею в суботу.

28 травня близько 10 ранку приїхали до „Автолюксу” ( вул.Виставочна, 1-а) – для тих, хто ще не знає , це район Балашівки, майже на виїзді з міста ( довелося проїхати 15 км.) Менеджер чи консультант ( важко визначити, адже бейджика з посадою та ім’ям жінка не мала, у форму не була вдягнена) повідомила: „ А вашего груза еще нет. Подожлите, в 11.00 должна быть машина. Хотя я тут вижу, что ваш груз ваапще еще в Киеве. Звоните своему отправщику”.

Розчаровані таким початком дня, кинулися телефонувати відправнику, а він - штурмувати „Автолюкс” київський. Але об 11.15 на мобільний зателефонували: „ Это из „Автолюкса”. Ваш груз прибыл. Можете забирать”. І знову 15 км дороги! Заповнюємо талон на отримання. І нам швидко повідомляють: за доставку - 154 гривні. Коли ми звернули увагу, що в декларації відправника ціна доставки - 54 грн., жіночка побігла кудись „розбиратись”. Повернувшись за 10 хвилин, повідомила,що ми маємо сплатити 64 грн. Сперечатись часу не було - і ми оплатили.

Перш за все, як у будь-якого споживача, промайнула думка, що саме нам трапилася нечесна на руку робітниця. Але, пошукавши відгуки в Інтернеті, можна знайти на таке:

Коментар 02.02.2011 22:27 Елена, г.Киев: "[...]Также цена доставки оказалась в два раза более заявленной на сайте, нужно заранее оговаривать стоимость доставки [...]". Ответ менеджера: "[...]По поводу стоимости доставки - не далее как вчера - были отправлены две большие груши в Днепропетровск за 104 грн. Расстояние в два раза больше, а цена доставки - в два раза меньше. Данные для расчета стоимости на сайте получены из предыдущих отправок и в целом соответствуют действительности. У Вас было 3 мешка разных размеров, вот операторы "Автолюкса" и начудили с оценкой [...]”.

Чи це нехлюйство конкретних робітників чи конкретного регіонального представництва, чи фірми загалом, ми судити не беремося. Поки лише констатуємо тривожний факт. Отже, „Гречка” закликає вас бути уважними і звертатися до нас, якщо і з вами траплялися подібні випадки. А фірмі -перевізнику готова надати можливість розповісти свою версію події.

Настя Дзюбак

фото автора

Поширюйте

Коментуйте


Реклама