Суспільство

У Кіровограді розміщення зовнішньої реклами самовільне та безконтрольне(ФОТО)

 Автор: Валерій Лебідь. 6059

Попри існування при Кіровоградській міській раді комісії з реклами, спецінспекції, міліції та інших контролюючих органів, в обласному центрі рекламні щити можна розміщувати де завгодно та без жодного погодження.

www.gre4ka.info

Якщо хтось вирішить розмістити на фасадній частині мерії або обласної адміністрації якусь розтяжку чи металевий щит рекламного змісту, схоже, це вже нікого не дивуватиме.

Набережна річки Інгул в районі Ковалівського мосту, вже кілька місяців завішана оцинкованими пластинами з рекламою. Хто і кому платить гроші та хто отримує «відкати» за це «візуальне сміття» невідомо.

www.gre4ka.info

Креативне бюро «Орієнтир» самовільно розмістило відразу 7 рекламних щитів, окрім того, псують зовнішній вигляд набережної ще 20 рекламних вивісок невідомого походження. Серед них – щит обласної філармонії.

www.gre4ka.info

www.gre4ka.info

www.gre4ka.info

www.gre4ka.info

www.gre4ka.info

www.gre4ka.info

www.gre4ka.info

Якщо найближчим часом влада не наведе лад з незаконною рекламою в обласному центрі, не виключено, що місцеві жителі самостійно звільнятимуть своє місто від «візуального сміття».

Нагадаємо, вже майже місяць міська влада не може виконати рішення виконавчого комітету про демонтаж 48 незаконно встановлених рекламних щитів ТОВ «ЛІКИ ПЛЮС», начебто через відмову ліцензованих організацій виконувати цю роботу.

Фото: Валерій Лебідь

Поширюйте

Коментуйте