Будинок для військових у Кіровограді добудують не раніше як за рік (ВІДЕО)

15:34, 06 Червня, 2015

Добудова 70-ти квартирного будинку, що по вулиці Попова, 16/17 у місті Кіровограді знову в центрі уваги місцевих жителів та громадських активістів.

 

Днями кіровоградці в черговий раз зібрались під стінами новобудови та намагались нагадати Міністерству оборони України про важливість добудови багатоповерхівки для військовослужбовців. Один корпус багатоповерхового будинку вже здано в експлуатацію, будівництво іншого – заморожено. Наразі відбулося вже два тендери, однак підрядника так і не визначили. А за рік, поки у міністерстві визначаються з тими хто будуватиме цей об’єкт, вартість робіт зросла вдвічі. Якщо у 2014 році питання з добудовою можна було вирішити за 12,4 млн. гривень, то на сьогодні вартість робіт та матеріалів складає вже 20-25 мільйонів гривень. Як стверджують спеціалісти, якщо тендер оголосити сьогодні, то в кращому випадку після всіх процедур будівництво розпочнеться на початку жовтня, а закінчиться в кінці листопада 2015 року, адже всі роботи, що мають виконувати будівельники, можна проводити лише в теплу погоду.

Як розповіли організатори акції, станом на 1 січня 2015 року у Кіровограді на черзі з отримання житла перебуває 487 сімей, з них 54 сім’ї – першочергові, 93 – позачергові. На черзі в міській раді є кілька десятків сімей загиблих військовослужбовців і сімей учасників АТО. Вони теж не мають свого житла. Жителі будинку за підтримки громадської організації “Рідний Кіровоград” та міської влади вже кілька разів збирались на суботник, вивезли тонни будівельного сміття та потроху облаштовують територію. Цього разу продовжили облаштовувати клумбу, доукомплектовувати дитячий майданчик гойдалкою та лавочками.

Чому будинок досі не добудовують і хто «гальмує процес», «Гречці» розповіли учасники громадської акції.

Деталі на відео:

Останні новини по темі

Екстремісти спробували зупинити київський гей-парад

Кіровоградські правоохоронці організували ознайомчий показ зброї для школярів(ФОТО)

Читайте також

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників.

17:45, 7 Грудня, 2023

У Кропивницькому в освітньо-культурному просторі “Гончаренко центр” відбудеться безкоштовний ...

17:14, 7 Грудня, 2023

У Кіровоградській обласній раді відзначили День місцевого самоврядування. У заходах в режимі ...

16:56, 7 Грудня, 2023