Працівники Староосотського дитячого санаторію: звільнений директор і досі впливає на роботу закладу (ЛИСТ)

Опубліковано . в Суспільство

Кількість переглядів - 3281

У кінці травня "Гречка" публікувала фото матеріалу Олександрівської районної газети "Вперед" про ситуацію, що склалась у Староосотському протитуберкульозному дитячому санаторії. Тоді депутат  Олександрівської районної ради Андрій Лаврусь повідомив у себе в Фейсбуці, що видання перекрутило факти. Сьогодні на адресу "Гречки" надійшов лист від ініціативної групи колективу санаторію, у якому працівники говорять, що районка не хоче висвітлювати їхню позицію, зокрема лист до редактора видання Галини Шевченко, а в своїх публікаціях необ'єктивно розповідає про ситуацію.

 

"Шановна редакція "Гречки!" Ми змушені звернутися до Вас за допомогою. Ми - працівники Староосотського дитячого протитуберкульозного санаторія, постійно зазнаємо утиску своїх прав на робочому місці, приниження та залякування звільненням. І все це від Гречкосій А.М., яку звільнили з посади головного лікаря, проте вона й далі продовжує керувати закладом, - пишуть "Гречці" працівники санаторію. -  27 травня 2015 року у районній газеті «Вперед» (випуск № 40) була розміщена неправдива інформація про наш колектив, подана Гречкосій А.М.
Ми глибоко обурені ситуацією, яка склалася у нас в санаторії, а також інформацією, яка розміщена в газеті «Вперед». Для об’єктивності ми підготували лист, який підписали 29 працівників і занесли його в редакції районної газети для розміщення. В.о. головного редактора Галина Шевченко повідомила, що лист друкувати не буде, оскільки він є третім на цю тему. Ми заявили, що підемо до керівництва підемо до керівництва районної ради і адміністрації. На що отримали відповідь, що Галина Шевченко сама візьме цей лист і піде з ним до голови райдержадміністрації О.Д. Бороти і запитає, чи можна друкувати цей лист в газеті.
В результаті, матеріал в газеті так і не надрукували. Тому просимо опублікувати цей лист на вашому сайті".

"Гречка" подає лист без змін.

Шановна пані Галина!

До Вас звертається частина колективу КЗ «Староосотський дитячий обласний протитуберкульозний санаторій», про який було написано неправдиву інформацію з сторінок улюбленої газети № 40 від 27 травня 2015 року. Про цю частину колективу та про депутата районної ради Лавруся А.М. було написано до редакції листа бувшим головним лікарем закладу Гречкосій А.М. В листі було написано її особисту думку про колектив та неправдиво викладені факти про приїзд телеканалу «Інтер». В сюжеті телеканалу «Інтер» не згадувалося про ряжанку та медикаменти. Ці факти мали місце під час перевірки закладу заступником голови облдержадміністрації Коваленком С.П. та депутатом райради Лаврусем А.М. Зокрема знайшли недостачу на полуденок печива та ряжанки. Так, цей факт підтвердила кухарка і зазначила в своїй пояснювальній записці, що вона не могла відмовити на прохання головного лікаря налити їй стакан ряжанки. Про те, що не вистачить хворим дітям її не хвилювало.

Протягом своїх років керування головний лікар скоювала економічні правопорушення: розкрадалися державні кошти які виділялися на лікування, харчування, рахувалися підставні особи, а гроші отримувала головний лікар. В зв’язку з чим Олександрівським РВ УМВС в Кіровоградській області порушена кримінальна справа. Крім цього, лікар Гречкосій А.М. займаючи посаду головного лікаря пропонувала працівникам ініціативної групи керуючі посади для того, щоб вони не піднімали питання про недоліки санаторію. І ми сподіваємося, що це тільки початок розслідування по її «діяльності».

Так, були у нашому закладі і раніше перевірки, але ціль їх була «відбілити» головлікаря та спроба вищим керівництвом департаменту примирити працівників, що виступають проти корупції керівника та залишити на посаді Гречкосій А.М. А факти привласнення коштів за допомогою підставних осіб та відсотків до заробітної плати, повернення преміювальних в касу закладу не перевірялися!!!

І після перевірки закладу заступником голови Кіровоградської ОДА Коваленком С.П. та депутатом райради Лаврусем А.М. виявлені системні порушення в вигляді недодавання харчування дітям та медикаменти.
Текст листа, який було складено Гречкосій А.М. і віднесено до редакції, зовсім не такого змісту, що підписували окремі працівники і те Вона примушувала знову людей підписати це. А ще хочемо зазначити один факт у її роботі, який дуже обурив працівників, як вона роздавала вказівки по службах закладу, які подарунки їй дарувати на день народження. ЇЇ жадібність довела до того, що навіть списані пухові подушки запропонувала циганам, а ті були розумнішими за нашого головного лікаря Гречкосій А.М. і відмовилися у пропозиції.

А примушення працівників санаторію в робочий час працювати на садибі обласної чиновниці в с. Стара Осота, Шевченка, 5 – це не банальна корупція? Ці та інші факти відвертої корупції і маскує бувша керівник Гречкосій А.М. за примусовими підписами. Так і не зрозуміло нам яку «соломинку» спасіння вона побачила в цих підписах.

Від усього трудолюбивого колективу хочемо порадити Гречкосій А.М., щоб думала про ті статті кримінального кодексу, які відкриті проти неї і не порушувала спокій чесних і порядних людей, одним словом: «Високо злетіла та низько впала».

Працівники санаторію.

Сподобалася стаття?
Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити