Суспільство

У Кіровограді засуджено охоронця СІЗО

. 6449

Ленінським районним судом обласного центру оголошено вирок молодшому інспектору відділу режиму охорони Кіровоградського слідчого ізолятора.  
Завдяки спільним заходам працівників прокуратури області, оперативників СІЗО й внутрішньої безпеки та протидії корупції управління ДПтС в області в травні 2012 року в кімнаті догляду персоналу установи було виявлено та вилучено в спортивній сумці сержанта внутрішньої служби наркотичні засоби. Прихованим шляхом останній намагався занести наркотичну речовину й передати її за грошову винагороду в камеру ув’язненому.

За ч.3 ст.364 (зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України  охоронця СІЗО засуджено до 5 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади в правоохоронних органах строком на 3 роки та з конфіскацією майна.

         Наразі вирок оскаржено учасниками процесу. Оскільки захист вважає покарання занадто суворим, а державний обвинувач вимагає  сім років позбавлення волі з конфіскацією майна та позбавлення права обіймати службові посади строком на 3 роки. Остаточну крапку в справі має поставити суд апеляційної інстанції.
 
Прес-служба прокуратури області

Фото звідси

Поширюйте

Коментуйте


Реклама