Думки щодо перейменування Кіровограда варто питати і в мешканців області

Опубліковано . в Суспільство

Кількість переглядів - 1525

Зараз на конференції виступає виступає Анатолій Пивовар, кандидат історичних наук, перший заступник керівника Головного організаційного управління Верховної Ради України з темою доповіді: "Перейменування Кіровограда в локальному та регіональному вимірах". Науковець з Києва пропонує опитування щодо перейменування проводити не лише в місті, а й області, бо від назви обласного центру залежить назва області.

Вчений вважає, що ситуація як на Волині, коли область і обласний центр мають не спільнокореневі назви нам не підійде.

Нагадаємо, зараз у Кіровограді триває конференція щодо перейменування комуністичних назв. Свою позицію щодо назви вже висловив директор інституту історичної пам'яті Володимир В'ятрович.

Сподобалася стаття?

Коментарі  

 
0 # Alex 23.06.2015, 17:18
" Долго начинали строить крепость, но могли и не достроить. Дело в том, что она произвела большое впечатление на Порту, которая восприняла это событие как недружественный акт со стороны Петербурга. Крепость находилась в тридцати часах езды от турецкой границы и потому, с точки зрения султана, ее строительство было нарушением русско-турецког о договора. За поддержкой он обратился к английскому и австрийскому правительствам. Обстановка накалилась настолько, что русский посол Обрезков начал опасаться, как-бы крепость св. Елисаветы не стало причиной разрыва и возможно, войны с Турцией. На это вице – канцлер Воронцов ответил: «…построение крепости св. Елисаветы будет для переду великим авантажем [выгодой, преимуществом-А . Л.] России и турков в узде содержать «. В результате, начатое дело было продолжено. ! @». "http://kirovog rad.comments.ua /article/2009/1 2/08/102425.htm l
Цитата
 
 
-1 # ко 12.06.2015, 18:39
Цитую Віталій Попруженко:
все одно перейменування буде.....

Слава Богу, все одно переймування буде! І ми не дамо забити нам баки казочками родом з гундяєвського паханату, що т. зв. "єлисаветград" не має відношення до цариць. Однозначно - має, і тому НІЯКИХ ЄЛИСАВЕТГРАДІВ тут не буде, навіть не сподівайтеся! Скоріше у Польщі знову з'являться Данціг і Бреслау, а у Словаччині - Прешбург, ніж в Україні - прости Господи, тьху! - "єлисаветград"!
Цитата
 
 
-1 # Віталій Попруженко 12.06.2015, 10:54
Згідно Закону - все одно перейменування буде.... І не плутайте царицю Єлизавету з Святою ЄЛИСАВЕТОЮ - матір'ю Івана-Хрестител я, який пророкував народження Христа.......
Цитата
 
 
-2 # Артем 18 11.06.2015, 13:05
Спочатку потрібно, щоб в людей було за що купити їсти, одежу. А потім вже перейматися назвами!!!
Цитата
 
Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити