Хто стане наступним головою господарського суду Кіровоградської області?

Опубліковано . в Суспільство

Кількість переглядів - 4709

У господарському суді Кіровоградської області 15 квітня спробували обрати голову суду. Єдина висунута на зборах кандидатура – суддя Деревінська Л.В., набрала рівну кількість голосів "за" і "проти".

А згідно частини другої ст. 20 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» (у редакції Закону України «Про забезпечення права на справедливий суд» від 12.02.2015 № 192-VIIІ) для обрання цієї кандидатури необхідно було набрати просту більшість голосів від загальної кількості суддів господарського суду Кіровоградської області. Відповідно ні голова суду і заступник на сьогодні досі не обрані.

На наступному засіданні одним з кандидатів на посаду голови господарського суду Кіровоградської області, за даними "Гречки", ймовірно стане суддя Тимошевська В.В. Поки що її кандидатура знаходиться у резерві на посаду заступника голову суду.

Суддя Тимошевська Вікторія Вікторівна тривалий час працювала в господарському суді Кіровоградської області, зокрема, на посаді начальника організаційно-кадрового відділу. На сайті "Очищення влади.Міністерства юстиції України", в рубриці "реалізація Закону про очищення влади" розміщена дата початку перевірки і надісланих запитів. Результати перевірки не зазначені.

Також схоже, що суддя має певні стабільні тенденції в роботі. Наприклад, за останній рік з 10 справ, які розглядалися в господарському суді Кіровоградської області суддею Тимошевською В.В. по ПрАТ "Креатив", 9 рішень були прийняті на користь цього підприємства кіровоградського нардепа.

Сподобалася стаття?

Коментарі  

 
+6 # Владислав Сергеевич 17.06.2015, 13:21
А КОРОЛЬ ТО ГОЛЫЙ!!!!!!!!! Граждане судьи - БУДЬТЕ БДИТЕЛЬНЫ, работайте с Березкиным только по предоплате, он может и вас кинуть, БЕРЕГИТЕ СЕБЯ!!!!!!!
Цитата
 
 
-2 # Історик 15.06.2015, 17:37
Студенту - А що , родинні зв"язки кандидата на посаду голови суду з легендарним розвідником Героєм України Є..Березняком - перепона для участі в конкурсі? Прямо як при "Иосифе Виссарионовиче получається,ваш дедушка біл в колчаках?
Цитата
 
 
+8 # Студент 15.06.2015, 11:09
2) були обрані і працювали на керівних посадах починаючи з посади секретаря ЦК ЛКСМУ і вище;
3) були штатними працівниками чи негласними агентами в КДБ СРСР, КДБ УРСР, КДБ інших союзних республік колишнього СРСР, Головному розвідувальному управлінні Міністерства оборони СРСР, закінчили вищі навчальні заклади КДБ СРСР (крім технічних спеціальностей).
Безумовно діти не повинні відповідати за вчинки батьків, онуки не повинні відповідати за вчинки дідусів та бабусь, і навпаки.
Разом з тим, виникає об’єктивне побоювання щодо можливого перебування на посаді заступника голови чи голови господарського суду Кіровоградської області, частини судової гілки влади, судді Тимошевської В.В. – онуки пропагандиста і зв'язкового Петропавлівсько го підпільного РК і Дніпропетровськ ого ОК КП(б)У та випускника школи ГРУ (Москва).
Цитата
 
 
+8 # Студент 15.06.2015, 11:08
16.09.2014 Верховною Радою України прийнятий Закон № 1682-VII «Про очищення влади».
Цей Закон визначає правові та організаційні засади проведення очищення влади (люстрації) для захисту та утвердження демократичних цінностей, верховенства права та прав людини в Україні. Статтею 1 цього Закону визначено, що протягом десяти років з дня набрання чинності цим Законом посади, щодо яких здійснюється очищення влади (люстрація), не можуть обіймати особи, зазначені у частинах першій, другій, четвертій та восьмій статті 3 цього Закону, а також особи, які не подали у строк, визначений цим Законом, заяви, передбачені частиною першою статті 4 цього Закону. Заборона, передбачена частиною третьою статті 1 цього Закону, застосовується до осіб, які:
1) були обрані і працювали на керівних посадах Комуністичної партії Радянського Союзу, Комуністичної партії України, Комуністичної партії іншої союзної республіки колишнього СРСР починаючи з посади секретаря районного комітету і вище;
Цитата
 
 
+8 # Студент 15.06.2015, 11:08
У 1998 завершив трудову діяльність на посаді с.н.п. АПНУ.
На особливу увагу заслуговує факт біографії дідуся судді господарського суду Кіровоградської області Тимошевської В.В. навчання в школі ГРУ (Москва) та здійснення пропаганди працюючи зв’язковим Петропавлівсько го підпільного РК і Дніпропетровськ ого ОК КП(б)У. (Історична довідка: Комуністи́чна па́ртія Украї́ни — політична партія в Україні, до 1952 — Комуністична Партія (більшовиків) України (КП(б)У) — частина Комуністичної Партії Радянського Союзу, що об'єднувала осередки останньої в межах УСРР — УРСР, керувала всіма ділянками суспільного життя, посідаючи абсолютну владу. Ідеологічно КП(б)У ґрунтувалася на марксизмі-ленін ізмі, проголошувала своєю метою «побудову комуністичного суспільства».)
Цитата
 
 
+5 # Студент 15.06.2015, 11:06
За життєписом Березняк Є.С. з 1934 — учитель, Веселівська школа Межівського району Дніпропетровськ ої області. У 1937-1939 — завершив Петропавлівськи й районий відділ народної освіти Дніпропетровськ ої області. 10.1939-06.1941 — завершив Львівський міський відділ народної освіти. У 1941–1945 — учасник Другої Світової війни. З 10.1941 — пропагандист і зв'язковий Петропавлівсько го підпільного РК і Дніпропетровськ ого ОК КП(б)У. У 1943–1944 навчався в школі ГРУ (Москва). З серпня 1944 по лютий 1945 — керівник групи військових розвідників «Голос» (врятування Кракова та ін. (знято кінофільми: «Майор Вихор»[ru] (СРСР), «Врятувати місто»[pl] (Польща), док. фільми: «Тепер їх можна назвати» (СРСР), "Операція «Голос» (Польща), «Майор Вихор. Правдива історія». У 1945–1952 — завідувач Львівським міським відділом народної освіти. У 1952-1954 — начальник відділу навчальних закладів Львівської залізниці. 09.1954-09.84 — в Міністерстві освіти УРСР (25 років — начальник Головного управління шкіл).
Цитата
 
 
+7 # Студент 15.06.2015, 11:05
О!!! Моя одногрупниця! А чи відомо вам факт біографії судді Тимошевської В.В., як свідчить всесвітня мережа «Інтернет» дівоче прізвище такої особи Березняк?
Євге́н Степа́нович Березня́к (25 лютого 1914, Катеринослав, Катеринославськ а губернія, Російська імперія — 23 листопада 2013[2], Київ, Україна) — український військовик, ветеран Другої світової війни, рятівник Кракова, кандидат педагогічних наук (1968), Герой України, генерал-майор. Прототип головного героя роману «Майор Вихор». Народився 25 лютого 1914 у Катеринославі, дружина Катерина Кузьмівна (1927) — вчителька; син Василь (1945) — інженер; син Віктор (1956) — вчитель; дочка Валентина (1936) — інженер. Має чотирьох внуків і двох правнуків. Тимошевська Вікторія, в дівочості Березняк, по батькові Вікторівна, тобто її батько – Віктор Березняк – син Євгена Березняка, а Вікторія, відповідно, онукою Березняка Є.С.
Цитата
 
Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити