У Світловодську школу позбавляють статусу спеціалізованої - батьки і педагоги проти (ЛИСТ)

Опубліковано . в Суспільство

Кількість переглядів - 705

У Світловодську педагоги й батьки вихованців спеціалізованої школи № 3 б'ють на сполох. У навчального закладу забирають статуст спеціалізованого нібито через економію коштів. Відтак у школі очікується реорганізація класів, що не дасть можливості якісно вивчати іноземні мови, на чому зараз і спецілазується школа. Батьки учнів школи публічно звернулись до голови Кіровоградської ОДА Сергія Кузьменка з проханням вирішити освітню проблему.

Друкуємо текст без змін.

Голові Кіровоградської обласної держадміністрації
Кузьменку С.А.
від батьків учнів Світловодської ЗШ №3

Відкрите звернення

Просимо Вашої допомоги у вирішенні питання подальшої долі єдиної в нашому місті спеціалізованої загальноосвітньої школи №3 з вивчення іноземних мов № 3. Саме наша школа є найкращою з надання знань з багатьох предметів і, в першу чергу, з англійської та німецької мов. Випускники нашої школи навчаються у найкращих вузах України і навіть за кордоном, що підтверджує високий рівень знань, які надає високопрофесійний педагогічний колектив.

Наразі нам стало відомо,що статус спеціалізованої школи планується скасувати в зв’язку з економією коштів. Нас хвилює питання з’єднання двох класів 9А і 9Б в один. Тоді кількість учнів у класі буде становити 36 чоловік,а це суперечить нормам діючого законодавства, зокрема ст. 14 ЗУ "Про загальну середню освіту", якою передбачено, що наповнюваність класів неповинна перевищувати 30 учнів.

Найбільш болюче питання для батьків та педагогів нашої школи те, що планується скасування поділу класів на групи при вивченні деяких предметів (англійська, німецька мови та інформатика). Наказом Міністерства освіти і науки України № 128 від 20.02.2002 "Про затвердження нормативів наповнюваності груп при поглибленому вивченні іноземної мови клас ділиться на групи 8-10чол. У кожній (не більше 3-х груп). Порушенням норм цього наказу, адміністрація Управління освіти просто забирає в наших дітей право на повноцінну освіту, адже ні батьки, ні педагоги не уявляють, як можна повноцінно надати знання з іноземних мов та інформатики групі в кількості 36 учнів.

В той час, як наша держава прагне до високорозвиненого суспільства європейських народів, чиновники прагнуть знизити освітній рівень наших дітей, прикриваючись економією коштів. То невже діти в Україні – то стаття додаткового збагачення чиновників?

Отже, батьки з великою надією наполегливо звертаються до Вас за допомогою у вирішенні цього питання, враховуючи норми діючого законодавства. Маємо щиру надію, що Ви допоможете нашим дітям.

Зі щирою повагою, батьки учнів СЗШ № 3 м. Світловодськ.

За матеріалом інтернет-видання "Світловодськ"

Сподобалася стаття?
Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити