Вільшанська районна газета потерпає від недофінансування, але виходитиме надалі

Опубліковано . в Суспільство

Кількість переглядів - 1608

На Кіровоградщині Вільшанська районна газета «Зорі над Синюхою» потерпає від недофінансування, і навіть повідомляла про припинення роботи.

«Мені стало дивно і незрозуміло. Як це, посеред фінансового року у газети закінчилися гроші? А хто ж планував фінансування що грошей вистачило аж рівно на півроку? І що мені тепер, передплатнику робити? Мене, як і багатьох у районі, змусили виписати цю газету (у якій до речі читати майже нічого), я потратив гроші, а тепер ні грошей ні газети.» - написав до «Гречки» читач районки.

За коментарем ми звернулись до редактора газети Андрія Лучанінова.

«Газета буде виходити і надалі. Таке повідомлення дійсно було і пов’язано це було з тим, що районна влада заборгувала нам гроші вже за довгий період. Відповідно і в газети виникли борги. Але вчора нам була здійснена перша виплата, та і решту обіцяють заплатити», - повідомив редактор.

В будь-якому випадку, переконує Лучанінов, навіть якщо доведеться знов зіштовхнутись із фінансовими труднощами, газета просто так не закриється, адже є передплатники, які заплатили кошти. Якщо газета не зможе випеститись, то значить згодом це компенсується додатковими числами видання, наприклад.

Факти примусової підписки на газету редактору невідомі.

«Я позитивно ставлюсь до роздержавлення. Ми не маємо ходити і просити гроші у районної влади. Навпаки, це вони повинні приходити, замовляти матеріал і платити за нього. Але от як це буде технічно, поки що важко сказати. В районі проживає офіційно близько десяти тисяч мешканців. Тираж газети не може бути більшим як 1500 примірників. Грошей від передплати буде дуже мало, щоб бути самоокупними. Але навіть, якщо тираж стане 300 примірників і працювати буде одна людина, будемо старатись виходити. Якось же ці місяці ми тримались без підтримки району? Щоб вижити редакція надає ще багато послуг: ксерокс, друк бланків, навіть заправка принтерів.» - пояснює редактор.

 

Сподобалася стаття?

Коментарі  

 
+2 # Олександр Даниленко 16.07.2015, 22:11
83 квадр. метри - це загальна площа куплених приміщень, уточняю.

Віддана двома рішеннями сесії, на мою думку незаконно, адже Лучанінов ніякого відношення до цих приміщень немає.
Цитата
 
 
+15 # Олександр Даниленко 16.07.2015, 11:50
Тут мені підказали шо наш славний редактор Лучанінов отримав ше трохи приміщення, ше 23 квадр. метра редакції.

Це написано в газеті № 14 2015 року.

Ану, шановні редактори районних газет області - хто з вас отримав 83 квадрати в самому центрі районного центру і тепер заробляє у своїй фірмі "під дахом" редакції, не сплачуючи податків?
Цитата
 
 
+17 # Наталія О. О. 24.06.2015, 22:10
"Факти примусової підписки на газету редактору невідомі."

Свята простота. Та спросіть любого як начальники під новий рік здають списки хто підписав газету.

Невідомі факти, блін. Очевідноє невєроятноє.
Цитата
 
 
+17 # Олександр Даниленко 24.06.2015, 21:08
ЛУЧАНІНОВ АНДРІЙ КОСТЯНТИНОВИЧ -

Дані про провадження підприємницької діяльності /
Дані про перебування фізичної особи-підприємц я у процесі припинення підприємницької діяльності, банкрутства -

припинено

Дата та номер запису про державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності фізичною особою-підприєм цем, підстава для його внесення:

Дата запису: 21.07.2014;
Номер запису: 24230060008000856;
Стан суб'єкта: припинено
Цитата
 
 
+10 # Олександр Даниленко 24.06.2015, 21:03
Цитую admin:


Якщо ви напишете заяву щодо порушень податкового законодавства у Фіскальну службу ми готові опублікувати інформацію про це і хід їх розслідування.


Добре. Підкажете як це зробити? Куди звернутись? Бо "Згідно із статтею 11 Закону «Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)» викуп застосовується щодо об'єктів малої приватизації:
не проданих на аукціоні, за конкурсом;"
а ні аукціону, ні конкурсу не було.
Цитата
 
 
-9 # admin 24.06.2015, 20:27
Шановний Олександре!
Отримання приміщення у приватизацію не є протизаконним, а щодо того чи працює фірма як юридично зареєстрована ми не маємо доказів і не можемо вимагати документів з недержавної структури.
Якщо ви напишете заяву щодо порушень податкового законодавства у Фіскальну службу ми готові опублікувати інформацію про це і хід їх розслідування.
Цитата
 
 
+18 # Олександр Даниленко 24.06.2015, 18:41
А шо ж ви, шаовна гречка не надрукували увесь лист читача (мій лист) районки (як зробили другі сайти)? А редактор попробує спростувати, наприклад те шо отримав великий шмат редакції у свою власність.
Цитата
 
 
+21 # Вадим_Петрович 24.06.2015, 17:50
"Щоб вижити редакція надає ще багато послуг: ксерокс, друк бланків, навіть заправка принтерів.» - пояснює редактор"

А почему он не обьяснит где эта заправка происходит и куда идут деньги. Поясню - в часной лавочке Лучанинова, ему же и идут деньги.
Цитата
 
Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити