Чи можуть отримати військові відпустку в особливий період?

Опубліковано . в Суспільство

Кількість переглядів - 1774

В особливий період з моменту оголошення мобілізації до часу введення воєнного стану або до моменту прийняття рішення про демобілізацію військовослужбовцям надаються такі відпустки:
1) щорічна основна (зі збереженням грошового забезпечення та наданням грошової допомоги) - від 30 днів залежно від вислуги років;
Здійснюється за умови одночасної відсутності не більше 30 відсотків загальної чисельності військовослужбовців певної категорії відповідного підрозділу.
2) у зв'язку із сімейними обставинами та іншими поважними причинами - до 10 днів зі збереженням грошового забезпечення - за рішенням командира військової частини.
3) у зв'язку з хворобою - відпустка для лікування зі збереженням грошового та матеріального забезпечення на підставі висновку військово-лікарської комісії. Тривалість такої відпустки визначається характером захворювання.
4) військовослужбовцям, які проходять військову службу за по мобілізації та підлягають демобілізації - 1/12 частина щорічної основної відпустки за кожен місяць служби;
У разі невикористання виплачується компенсація за невикористані дні відпустки.
4) військовослужбовцям-жінкам у зв'язку з вагітністю та пологами, для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, в разі потреби домашнього догляду за дитиною - до 6 років;
5)щорічні канікулярні відпустки для курсантів вищих військових навчальних закладів (зимова - до 14 днів, літня - 30 днів);
6) одноразова відпустка для військовослужбовців строкової служби - 10 днів. Надається після проходження не менше 3 місяців служби.
Інші види відпусток під час дії особливого періоду не надаються.

За інформацією "Штабу юридичної допомоги військовим"

 
Сподобалася стаття?
Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити