Три комуністичні назви вулиць отримають нові назви

Опубліковано . в Суспільство

Кількість переглядів - 21380

На сьогоднішньому засіданні топонімічна комісія визначилась із низкою рекомендацій щодо перейменування вулиць у Кіровограді.

 Проспект Комуністичний пропонують назвати бульвар Студентський, через те, що тут розташований медколедж та студентські гуртожитки.

Вулицю 50 років Жовтня пропонують перейменувати на проспект Фортечний, оскільки поряд Фортечні Вали.

Вулицю Жовтневої Революції пропонують назвати вулицею Вокзальною, оскільки вона "впирається" у залізничний вокзал.

Тепер рекомендації комісії будуть винесені на виконком, а у разі підтримки виконкомом, на розгляд депутатів міськради.

 
Сподобалася стаття?

Коментарі  

 
-1 # Максим234 03.11.2015, 19:50
Цитую Сергій:
Фортечний проспект теж має запашок ідеології

Уважаемый, это не идеология. Это история. История создания нашего города. Не было бы крепости, не было бы и самого города такого, как он есть сейчас. Не было бы вам что переименовывать . Может вы теперь учебники истории начнете переписывать. Ведь стыдно же, что Елисаветград создали приказом российской императрицы, и он входил в состав Российской империи? Запашок... Вы несёте бред.
Цитата
 
 
0 # Максим234 03.11.2015, 19:42
Цитую Дмитро Сінченко:
А чем вам не нравятся нейтральные, неполитизирован ные названия? Вы предлагаете при каждой смене власти менять названия улиц? Не надоело? Чем же вы тогда отличаетесь от коммунистов? Те же яйца, только в профиль. По сути вы, псевдопатриоты, с коммунистами - две стороны одной медали. Достали уже своими переименованиям и. В стране та же жопа, что и была раньше, а вам все фигней пострадать.
Цитата
 
 
+3 # Олег 14.07.2015, 01:34
некоторых "идеологов" просто распирает от желания переименовать все улицы и учреждения,в честь кого либо. на мой взгляд это пережиток социализма и совдепии, когда все вокруг называлось в честь кого либо. неужели кому то тяжело жить без всепроникающей идеологии? вот объясните в честь кого назван Крещатик? или он от этого стал менее патриотичным? по мнению некоторых "националистов" , в каждом городе теперь обязательно должна быть улица Шевченко, библиотека им. Шевченко, школа им Шевченко и еще что нибудь его имени. это просто смешно, вы не меняете систему, а просто меняете название, оставаясь рабом единообразия и единомыслия.
Цитата
 
 
0 # Сергій 14.07.2015, 01:48
Я не прихильник назв на чиюсь честь.
Але ж, Фортечний проспект теж має запашок ідеології.
Чи справді тільки на Комуністичному є студенти.?
Просто невдалі назви.
Але проблема не в цьому.
Сьогодні сесія міської ради.
Там затвердять ці назви.
От і все.
Цитата
 
 
+2 # Alex 13.07.2015, 17:26
Особенно умиляет мотивация переименований:
1"Студентський, через те, що тут розташований медколедж та студентські гуртожитки.

2.Фортечний, оскільки поряд Фортечні Вали.
3.Вокзальною, оскільки вона "впирається" у залізничний вокзал.

Ни уму ,ни сердцу
Цитата
 
 
+5 # Дмитро Сінченко 13.07.2015, 13:23
До чого тільки не вдаються українофоби з кіровоградської топонімічної комісії, щоб у нашому місці не з'явилось вулиць з патріотичними назвами, або, щоб їх було як можна менше. Вже коли їх притиснули Законом і змусили перейменовувати святі для них комуністичні назви, вони вирішили без жодного громадського обговорення відфутболити всі пропозиції патріотичних організацій і перейменовувати на т.зв. "нейтральні" назви.
Але фантазії їм явно бракує, адже і Студентська, і Вокзальна, і Фортечна - всі ці назви вже давно присутні в міській топоніміці. Але, менше з тим, пропоную нашим перейменовувача м не зупинятись на досягнутому, і продовжувати в тому ж дусі. Дайош вулиці Стадіонна (так можна перейменувати вулицю Медвєдєва), Дендропарківськ а, КаДеПеУшна, Автовокзальна, Учнівська, Дитсадківська, Шкільна, ПеТеУшна, Супермаркетівсь ка, Дискоклубівська ... при чому, можна називати вулиці на честь конкретного супермаркету, чи дискоклубу, чи ресторану, чи будь-якого підприємства, взявши з власників останніх, за їх бажання, відповідну плату)))
Цитата
 
 
+9 # Сергій 13.07.2015, 12:39
Ну так нехай Вокзальна і буде до мосту, а далі цілком логічно дати нову назву. Тільки не Староавтовокзал ьну! :-)
Проспект Фортечний це дуринка, тут я цілком підтримую Павла Босого. Воно й на проспект не дуже схоже. Вулиця як вулиця. Уже б зашарашили б Валова! Люди ж вали кажуть.
Бульвар Студентський. А що тільки там студенти? Один навчальний заклад і один гуртожиток. Так на Маланюка вже аж два навчальних заклади.
Треба, певно. дати оцінку діячам-україноф обам з топонімічної комісії.
Цитата
 
 
-4 # Oleg 12.07.2015, 10:03
Як на мене, всі пропоновані варіанти - вдалі
Цитата
 
 
-13 # Alex 11.07.2015, 16:07
"Проспект Комуністичний пропонують назвати бульвар Студентський, через те, що тут розташований медколедж та студентські гуртожитки."
Получается,созд али проспект "совки",а имя ему присвоить предлагается тем,кто еще ничего не создал.Не потому ли так бездарно живем последнюю четверть века?
Цитата
 
 
+12 # Віктор 11.07.2015, 01:29
Вул. Ж.революції і раніше була Вокзальною.
До 1970-х років мешканці Ковалівки називали її вул. Вокзальною, а потім поступово стала приживатися комуністична назва, через 50 років після перейменування
Цитата
 
Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити