На Кіровоградщині московський патріархат виступає проти свободи віросповідання (ФОТО)

Опубліковано . в Суспільство

Кількість переглядів - 1952


Близько 50 людей вийшли на пікет в Олександрії, протестуючи проти початку роботи євангельської місії "Нове Покоління" вчора, 15 липня.

 

Про це повідомляє "Моя Олександрія".

Представники Української православної церкви Московського патріархату зібралися біля намету о шостій годині вечора, до початку служіння. Були присутні єпископ Олександрійський і Світловодський Боголеп, секретар єпархії Анатолій Штанько, священики, хор та миряни.

Священики тримали в руках невеликі жовті транспаранти "Обережно секта". З такими ж транспарантами кілька людей зустрічали городян на підходах до намету.

Постоявши деякий час, православні кілька разів обійшли навколо намету з молитвами, після чого прийняли рішення розходитися. Єпископ Боголеп від коментарів відмовився.

Пастор Олександрійської церкви "Нове Покоління" Едуард Копилов розповів пресі, що зараз в місті знаходяться гості-місіонери, які "їздять по всій Україні та світу". Копилов відзначив, що протестанти нікому не бажають зла - ні простим людям, ні православним.

"Ми взагалі до православних ставимося мирно. Ми їм поганого не бажаємо, ми не проти їх, і людей не налаштовуємо проти. Ми миротворці, і благословляємо всіх: і православних, і католиків, і мусульман. Бог - один", - сказав він.

Православні домовилися прийти до намету ще раз в п'ятницю на 18:00. На цей час тут намічено служіння по "руйнування демонічних проклять".

"Хай приходять, ми раді будемо, аби не заважали зборам", - відреагував на це Копилов.

Нагадаємо, зараз "Нове покоління" позиціонує себе протестантською церквою, приходжани якої вважаються християнами євангелістами.

Довідка. Євангельські християни (також євангельське християнство, євангельський протестантизм, євангельські церкви, євангелісти, євангелізм) — протестантські деномінації. В Україні та більшості інших країн цим терміном — "Євангельське християнство" — іменують себе як євангельські християни, так і баптисти, і п'ятидесятники, а також послідовники інших близьких до них віровчень.
Самоназва «євангельська» вказує на спосіб ідентифікації церкви — вірність євангельському образу християнства і критичне ставлення до традицій історичних церков.

Основні характерні риси євангельських протестантських церков: акцент на особистому духовному відродженні кожного віруючого, водне хрещення у дорослому віці як усвідомлений та вільний акт, місіонерська активність, сувора етична позиція, консервативне богослов‘я.

Натомість, релігійне сектанство має ряд ознак. Першою і головною ознакою деструктивної секти є твердження про те, що тільки представники секти володіють монопольними правами на Бога, істину, мудрість, справжні знання. Всі інші люди (представники інших релігійних конфесій, тощо) знаходяться на хибному шляху, йдуть до Пекла.

Другою ознакою секти є наявність в секті протиставлення, власне самої секти та оточуючого світу.
Третя ознакою секти є наявність свого вчителя, гуру, якому беззаперечно вірять.В секті не прийнято сперечатись, критикувати, сумніватись, не погоджуватись.

Четверта ознака – наявність розвинутої ієрархії, коли є ціла купа всяких сходинок посвячення.

 
Сподобалася стаття?

Коментарі  

 
+1 # Андрій_ 16.07.2015, 12:48
Адептам пояснюють: щоб розбагатіти, потрібно давати гроші в секту, і чим більше даси, тим швидше розбагатієш. Незабаром люди починають думати і запевняти всіх, що вони здорові, багаті й щасливі, незалежно від того, що відбувається. Але в кінцевому підсумку різниця стає настільки очевидною, що у адептів не витримує психіка. Багато намагаються покінчити з собою.
Тому Православна Церква дуже правильно чинить і застерігає усіх, що дійсно не продали свою душу. Це обов’язок Церкви. Бо якщо ж священики не попередять про небезпеку, то хто ж це зробить?!!!!!!
Цитата
 
 
+1 # Андрій_ 16.07.2015, 12:48
Потрапивши під вплив цих програмуючих факторів, людина стає абсолютно керованою і залежною від лідерів своєї організації. При цьому в свідомості людини зовсім відсутні критичні думки, все, що говориться і робиться її керівниками — є єдино правильним носієм безумовної та безперечної істини. Таким чином лідери «Нового Покоління» та інших подібних організацій отримують беззастережну та безумовну владу над життям, вчинками, майном своїх адептів.
Цитата
 
 
+3 # Андрій_ 16.07.2015, 12:47
«Церква Нове Покоління» відноситься до розряду харизматичних нео — п'ятидесятницьк их релігійних віровчень. "Нове покоління" не є протестантською церквою!!! Справжні протестанти подібні організації не визнають. І навіть християнськими не визнають. Харизматизм — магічна окультна течія, яка проголошує, що справжній християнин повинен бути здоровим, щасливим і багатим. Якщо він не такий — значить, не справжній християнин. Доречі, у 2001 році в Москві мати і дочка, адепти подібної секти «Церкви повного Євангелія», задушили свою 6-річну розумово неповноцінну дочку і онучку: якщо дитина хвора — значить, проклята Богом. В секті новачків зазвичай запрошують на «чудову тусовку». Використовуючи у своїй роботі з людьми технології гіпнозу, нейро — лінгвістичного програмування (НЛП) та інших засобів впливу на психіку людини, вони настільки змінюють її свідомість, що про вільну волю людини, свободи її вибору і свободи особистості — мова вже не йде.
Цитата
 
Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити