Кіровоград: до складу Консультативної ради при прокуратурі збираються ввести ще 8 осіб

Опубліковано . в Суспільство

Кількість переглядів - 856

Cклад Консультативної ради при прокуратурі Кіровоградської області може збільшитись до 24 чоловік. На останньому засіданні ради було запропоновано ввести до складу консультативної ради при прокуратурі Кіровоградської області ще 8 чоловік.

Питання про введення до складу ради Дьолог Володимира, Андреєвої Лариси (головний лікар Кіровоградської обласної лікарні), Тертичного Сергія (Начальник Кіровоградської ОДПІ ГУ ДФС у  Кіровоградській області), Панасенко Ігоря, Лінчевського Дениса (адвокат), Фаренюка Валерія, Дуднік Інги (голова ГО "Територія успіху"), Нікішова Геннадія (адвокат) розглядатиметься на найближчому засіданні.

Також учасники засідання розглядатимуть питання про виключення зі складу ради Ярослава Турчина, який не з’являвся останнім часом на засідання. Члени ради пропонуватимуть прокурору Кіровоградської області внести зміни до Положення про консультативну раду, що дасть право членам засідання приймати рішення про автоматичне виключення осіб з числа членів ради при їх неявці на засідання ради 3 рази підряд без поважних причин.

Чергове засідання відбудеться 22 липня 2015 року о 15 годині у прес-центрі прокуратури області.

Довідка: Консультативна рада є постійно діючим колегіальним консультативним органом при прокуратурі Кіровоградської області. Її завданнями є налагодження ефективних взаємовідносин з інститутами громадянського суспільства, урахування громадської думки при обговоренні та ухваленні рішень з питань діяльності органів прокуратури, сприяння у реалізації принципу гласності в діяльності органів прокуратури, забезпеченні прозорості і відкритості для суспільства інформації про цю діяльність, підтримка у здійсненні заходів щодо захисту законних інтересів працівників прокуратури та членів їх сімей, сприяння у створенні умов, які унеможливлюють використання органів прокуратури для обмеження прав і свобод громадян, а також в інтересах окремих осіб, політичних партій, громадських організацій. До складу Консультативної ради можуть входити депутати органів місцевого самоврядування, представники об’єднань громадян, правозахисних, благодійних, профспілкових організацій, засобів масової інформації, науковців, інші представники інститутів громадянського суспільства.

Сподобалася стаття?
Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити