Суспільство

У Новогородці відкрили пам'ятні дошки двом загиблим землякам (ФОТО)

. 3013

У селищі Новгородка відбувся мітинг-реквієм з нагоди відкриття меморіальних дошок загиблим воїнам-землякам Василю Новаку та Олександру Агапову.

 

Віддати данину пам'яті і поваги героям – захисникам ,висловити співчуття родичам та односельчанам прийшли представники місцевої влади, родичі загиблих воїнів, працівники установ і організацій, громадськість селища.

На відкритті дошок були присутні і бойові побратими загиблих.

Довідка:  Агапов Олександр Леонідович народився 15 березня 1987 року в Новгородці. Закінчив місцеву школу та ПТУ. У вересні 2005 року був призваний на службу до Збройних сил України. В серпні 2014 року мобілізований на військову службу. Ніс службу Олександр механіком – водієм танку другого танкового батальйону 17 - ї окремої Криворізької танкової бригади. Беручи участь у військових діях на Сході країни загинув в Донецькій області під Маріуполем 7 вересня 2014 року.

Старший лейтенант Василь Васильович Новак народився 31 травня 1985 року в селищі Новгородка. Закінчив 9 класів Новгородківської ЗШ №1, Криворізький ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою та  Харківський інститут танкових військ.  Служив у військовій частині А 0666 смт Чорноморське Одеської області. 16 липня під час мінометного обстрілу позицій АТО та штурму блокпосту біля села Маринівка Донецької області героїчно загинув.

За матеріалом сайту Новгородківської РДА

Поширюйте

Коментуйте


Реклама