"ОТП Банк" починає виплати вкладникам "Укрпрофбанк" з Кіровоградщини

Опубліковано . в Суспільство

Кількість переглядів - 1097

Згідно з підписаним Договором між АТ «ОТП Банк» та ПАТ «УКРАЇНСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ БАНК», починаючи з 06.08.2015, ОТП Банк прийняв зобов'язання здійснювати повернення грошових коштів в рамках гарантованих Фондом гарантування вкладів фізичних осіб сум вкладів, залучених ПАТ «УКРАЇНСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ БАНК».

Про це повідомляє Bin.ua.

Виплати проводяться за договорами, термін дії яких закінчився до 8 липня 2015 включно, та за договорами банківського рахунку (поточні та карткові рахунки) вкладникам, які при укладанні договору банківського вкладу / рахунку з ПАТ «УКРАЇНСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ БАНК» вказали місце реєстрації проживання за паспортом : Вінницька, Дніпропетровська, Житомирська, Запорізька, Кіровоградська, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Харківська, Херсонська, Черкаська, Чернівецька або Чернігівська область.
Для отримання гарантованої суми відшкодування вкладникам необхідно звернутися по телефону в Інформаційний центр ОТП Банку та погодити призначення зустрічі у відділенні. З метою забезпечення більшої зручності та оперативності виплат телефонна реєстрація Інформаційним центром ОТП Банку здійснюється цілодобово.
Для отримання коштів під час призначеної зустрічі у відділенні ОТП Банку необхідно пред'явити паспорт та документ про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний номер).
Відшкодування також можуть виплачуватися іншим особам на підставі нотаріально посвідченої довіреності. Для отримання коштів на підставі свідоцтва про право на спадщину спадкоємцям попередньо необхідно звернутися в ПАТ «УКРАЇНСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ БАНК».
Телефон Інформаційного центру АТ «ОТП Банк» для запису на зустріч - 044490 05 82.
Додаткову інформацію можна отримати за телефонами ПАТ «УКРАЇНСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ БАНК» - (044) 289 44 31.

 
Сподобалася стаття?
Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити