Суспільство

Кіровоградщина попрощалась з бійцем 24-ї механізованої бригади Олександром Пашком (ФОТО)

. 5694

Сьогодні на Кіровоградщині попрощались з бійцем 24-ї механізованої бригади Олександром Пашком.

 

Близько пів тисячі жителів шахтарського містечка Смоліне Маловисківського району прийшли попрощатися з героєм. За попередньою інформацією, Олександр загинув від кулі снайпера поблизу населеного пункту Кримське на Луганщині. Як розповів "Гречці" волонтер Михайло Абрамов, у загиблого залишилась дружина та двоє неповнолітніх дітей.

До війни чоловік працював на Смолінській шахті, грав за місцеву футбольну команду "Шахтар".

Директор шахти Вадим Косаренко розповів присутнім, що окрім роботи Олександр захоплювався футболом: "Він був чудовим спортсменом, серцем нашої спортивної команди,  справжнім капітаном. І він назавжди залишиться в списках працівників нашої шахти, як другий наш працівник, який загинув в зоні проведення антитерористичної операції".

За словами співробітників, за життя Олександр був життєрадісним, веселою, сміливою та мужньою людиною.

«Тут говорили, що герої не вмирають! Так і є, але героєм він став не зараз, а тоді, коли пішов до військомата", -  наголосив колега по службі Олександра Володимир Осадчий. Він розповів про обставини загибелі побратима:
«З боку сепаратистів відбувся мінометний обстріл. Поки він тривав, ми ховалися від мін по бліндажах. Після обстрілу ми зробили "профілактику" дали "отвєточку". Ніби вже стало тихо спокійно. Вийшли з бліндажів, оглядати позиції і тут один єдиний постріл... І обірвалося життя Саші. Куля влучила під серце в аорту. Моментальна смерть, ніхто нічого не міг зробити, навіть якби поруч було багато лікарів...»

Офіцер-психолог 3-го механізованого батальйону 24 - ої окремої механізованої бригади, в якій проходив службу старшина Олександр Пашко, подякував батькам, які виховали такого сина: "Його дуже поважали колеги. За той час, що він прослужив, він зарекомендував себе як порядна людина. Молодші сослуживці завжди могли до нього звернутися за порадою".

Нагадаємо, що це другий загиблий боєць зі Смоліно. Взимку тут провели в останню путь Віталія Лашкула.

 

Фото Валерій Лебідь

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама