При Кіровоградській ОДА створено Антикорупційну раду

Опубліковано . в Суспільство

Кількість переглядів - 1501

Розпорядження голови обласної адміністрації про створення обласної робочої групи з реалізації ініціативи громадськості щодо удосконалення ефективності взаємодії органів державної влади, правоохоронних органів та громадських організацій в здійсненні антикорупційної політики датоване 30 липня 2015 року. Антикорупційна рада аналізуватиме стан боротьби з корупцією в області та подаватиме рекомендації щодо основних шляхів протидії корупції.

 

Згідно з положенням про Антикорупційну раду при Кіровоградській обласній державній адміністрації, основними завданнями дорадчого органу є:

1) розроблення і подання голові обласної державної адміністрації пропозицій щодо консолідації зусиль державних органів та громадськості у сфері запобігання, виявлення та протидії корупції;
2) здійснення громадського контролю за реалізацією заходів, спрямованих на виконання антикорупційного законодавства України в області;
3) заохочення та захист свободи пошуку, отримання, опублікування та поширення інформації про корупцію.

Рада залучатиме до протидії корупції, виявленні корупційних діянь у державних органах влади громадські організації, інші органи влади, однак не втручатиметься в оперативно-розшукову діяльність, дізнання і досудове слідство, діяльність органів прокуратури, внутрішніх справ, Служби безпеки України і судів.

У засіданнях Антикорупційної ради можуть брати представники державних органів, органів місцевого самоврядування, громадських організацій та окремі громадяни. Список таких осіб погоджується з головою обласної державної адміністрації.

Наразі секретаріат робочої групи готовий приймати пропозиції та зауваження щодо роботи Антикорупційної ради при Кіровоградській ОДА. Можна пропонувати і кандидатури до складу Антикорупційної ради. Пропозиції та зауваження приймаються за телефоном (0522)- 24-39-77.

Сподобалася стаття?
Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити