Кіровоградським дітям дали відчути себе будівельниками (ФОТО)

Опубліковано . в Суспільство

Кількість переглядів - 995

19 вересня ЖК «Набережний Квартал» в рамках заходу «Місто професій» , яке відбулося на території «Парку ім. 50-річчя Жовтня» в Кіровограді, представив професію будівельника.

«Місто професій» - соціальний проект, який дає можливість кожній дитині спробувати себе в різних професіях. Проект реалізується за підтримки першої леді країни Марини Порошенко, Голови Ради Благодійного фонду Петра Порошенка.

ЖК «Набережний Квартал» соціально відповідальна компанія. Важливий напрямок - це екологічність: будівництво об'єктів без нанесення шкоди навколишньому середовищу, оптимізація та стандартизація у використанні ресурсів, мінімізація відходів. У рамках заходу ми
підкреслили різноманітність цього професійного спрямування і допомогли дітям отримати їх перший практичний досвід. Розповіли й показали дітям важливість професії будівельника - будувати якісні надійні будинки.

Довідка про компанію: На сьогоднішній день компанія «NK Group» охоплює 19 областей України. «NK Group» активно розвивається - компанія реалізує будівельні проекти в 22-х містах, здано в експлуатацію більше 30-ти об'єктів. До кінця 2015 року планується охоплення ще 10 міст України та вихід на міжнародний ринок. «Набережний Квартал» - флагман компанії «NK Group» і лауреат премії «Народне Визнання» +2014,

У квітні 2015 року українська компанія «NK Group» розпочала будівництво першої секції 12-поверхового ЖК «Набережний Квартал» в Кіровограді, по вулиці Фрунзе, навпроти Ковалівського парку. На сьогоднішній день зводиться четвертий поверх секції, перші мешканці вже придбали квартири на вигідних умовах.

Сподобалася стаття?