Голованівська ТВК не зареєструвала партію «Наш край»

Опубліковано . в Суспільство

Кількість переглядів - 1936


Причиною відмови в реєстрації подання кандидатів від політичної партії «Наш край» 1 жовтня Голованівською ТВК (Кіровоградська область) стало те, що кандидати від цієї політичної сили, а їх в списку було лише двоє, Михайло Коломійчук і Віталій Сторожук, подали виборчий список місцевої політичної партії «Наш край» до районної виборчої комісії, тоді як в селищну виборчу комісію Голованівська вони внесли подання не від своєї політичної партії, а як самовисуванці.

Про це повідомляє сайт кіровоградської ОПОРИ.

Це є порушенням ЗУ «Про місцеві вибори» ч. 8 ст.41 «У разі якщо особа, включена за її письмовою заявою про згоду балотуватися за виборчим списком кандидатів у депутати від місцевої організації політичної партії, включена за її письмовою заявою про згоду балотуватися за виборчим списком кандидатів у депутати від місцевої організації іншої політичної партії та (або) висунута за її письмовою заявою про згоду балотуватися кандидатом у депутати, кандидатом на посаду сільського, селищного, міського голови, старости від місцевої організації іншої політичної партії або шляхом самовисування, відповідні територіальні виборчі комісії виключають таку особу з усіх виборчих списків, до яких вона була включена, скасовують її реєстрацію як кандидата в депутати в одномандатному виборчому окрузі, кандидата на посаду сільського, селищного, міського голови, старости, про що повідомляють відповідні місцеві організації партій та цю особу».

Заступник голови районної виборчої комісії Анатолій Сигляк (політична партія «НАРОДНИЙ ФРОНТ») зачитав заяви обох кандидатів на реєстрацію в районну та селищну ради, і в останніх не було зазначено від якої партії вони висуваються. Також в реєстраційному журналі селищної комісії прізвища Коломійчука та Сторожука зазначенні як самовисуванці.

Так само вчинила і селищна виборча комісія Голованівська. На засіданні щодо реєстрації кандидатів на посади депутатів селищної ради кандидатам самовисуванцям Михайлу Коломійцю та Віталію Сторожуку було відмовлено в реєстрації.

Також селищною комісією було відмовлено у реєстрації кандидатам на посаду селищного голови Олександру Яровому (політична партія «Опозиційний блок) та Олегу Андрієвському (партія Пенсіонерів України) у зв’язку з тим, що вони не повідомили вчасно селищну виборчу комісію про проведення зборів місцевих партій з метою висування кандидатів, що є порушенням вимог ч.5 ст. 37 ЗУ «Про місцеві вибори»: Загальний порядок висування кандидатів місцевою організацією партії. Про дату, час і місце проведення зборів (конференції) з метою висування кандидатів місцева організація партії повідомляє у письмовій формі відповідну територіальну виборчу комісію не пізніш як за день до дня проведення зборів (конференції). На таких зборах (конференції) мають право бути присутніми члени відповідної територіальної виборчої комісії.

Про дату, час і місце проведення зборів (конференції) з метою висування кандидатів місцева організація партії повідомляє також засобам масової інформації. Порядок акредитації представників засобів масової інформації на таких зборах (конференціях) визначає організатор заходу.

Сподобалася стаття?

Коментарі  

 
0 # Селянин 02.10.2015, 18:00
В Голованівському районі чесних виборів НЕ буде, хіба що самі громадяни будуть контролювати хід виборів та підрахунок голосів! В партії (зареєстровані) позалазила мабуть вся рідня керівництва району."Самопом іч"!очухайся,хт о в твоїх рядах? "Ляшко!подивись ,хто в твоїй партії в цьому районі? Там, мабуть,лише "Батьківщина" залишилася зі своїми відданими членами...Голов анівський район може запатентувати спосіб загарбання місцевої влади. От тільки - це село, всі знають хто і чим дихає, і хто є хто, в яку б партію не заліз. Так що зовсім не дивно, що когось реєструють, а когось ні...
Цитата
 
Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити