На модернізацію сайту Олександрійської міськради збираються витратити 2 тисячі доларів

Опубліковано . в Суспільство

Кількість переглядів - 777

Олександрійська мерія збирається витратити 45000 гривень на модернізацію офіційного сайту міськради.

Про це йдеться в проекті програми інформатизації Олександрійської міської ради на 2016-2017 роки, розміщеної на офіційному сайті мерії, пише "Моя Олександрія".

Технічне завдання звучить так:

"Модернізація й удосконалювання програмного забезпечення модулів для спрощення процесу розміщення, модерації інформації (коректне відображення інформації, припинення "Спам"- дії та некоректної поведінки відвідувачів, зміни в порядку реєстрації користувачів, забезпечення зручності форматування документів), коректування HTML-форм для забезпечення спрощеного інтерактивного режиму інформаційного наповнення", - сказано в завданні.

Джерелом фінансування вказано міський бюджет або інше джерело, що не заборонене законом. Відзначається, що фінансування програми проводиться за договором (контрактом).

Александрийская мэрия собирается потратить 45 тысяч гривен на модернизацию официального сайта горсовета.
 
Условное фото
 
Об этом говорится в проекте программы информатизации Александрийского городского совета на 2016-2017 годы, размещенной на официальном сайте мэрии.
 
Техническое задание звучит так:
 
"Модернизация и совершенствование программного обеспечения модулей для упрощения процесса размещения, модерации информации (корректное отображения информации, прекращение "Спам"-действий и некорректного поведения посетителей, изменения в порядке регистрации пользователей, обеспечение удобства форматирования документов), корректировка HTML-форм для обеспечение упрощенного интерактивного режима информационного наполнения", - сказано в задании.
 
Источником финансирования указан городской бюджет или другой источник, не запрещенный законом. Отмечается, что финансирование программы производится по договору (контракту).
Сподобалася стаття?
Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити