Суспільство

Як відбуватиметься опитування щодо перейменування і скільки це коштуватиме?

. 3293

Опитування щодо перейменування Кіровограда обійдеться місту в 350-400 тисяч грн., а не 600, як казали раніше. Про це на прес-конференції повідомив в.о. Кіровоградського міського голови Іван Марковський.
Також він спростував інформацію від "Радикальної партії", що якимось чином можуть бути заблоковані кошти, і опитування не відбудеться.
 Питатимуть думку громадян просто на вулиці поблизу виборчих дільниць. Бюлетень видаватиметься кіровоградцям за місцем прописки. Саме голосування триватиме з 8.00 до 17.00 25 жовтня.
 
Бюлетень матиме необхідний ступінь захисту і міститиме 6 назв, які були запропоновані на останньому громадському слуханні щодо перейменування.
 
Підрахунок голосів відбуватиметься у 426 кімнаті після 17.00 25 жовтня. Результат опитуванря чекають на 21.00. Згодом результати опитування за участі депутатів міськради  будуть передані до Верховної Ради України. 
 
Який відсоток ймовірності того, що народні депутати підтримають думку кіровоградців щодо нової назви, міській владі невідомо.
 
Скільки загалом обійдеться Кіровограду перейменування, незалежно від обраної назви, поки також ніхто не може сказати, адже такі підрахунки не проводились.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама