Суспільство

У Кіровограді за назву міста можна голосувати по кілька разів та за різними адресами(ФОТО)

. 6609

Група журналістів кіровоградських видань провела експеримент, який доводить, що опитування громадян за назву міста, на яке з міського бюджету виділили 350 тисяч гривень не може претендувати на об’єктивність та демонструвати дійсне волевиявлення кіровоградців.

 

В рамках експерименту представникам ЗМІ вдалось проголосувати відразу біля кількох виборчих дільниць, обравши різні варіанти майбутньої назви міста. Також ми спостерігали як це роблять інші громадяни.

www.gre4ka.info

На Кущівці біля фабрики по вул. Семенівській у громадян не перевіряють паспорти, при цьому достатньо лише вказати адресу, за якою начебто проживаєте. Саме так голосували і наші журналісти.

На Масляніківці в районному будинку культури (894 дільниця) та в школі №33 (895 дільниця) проголосувати вдалося також двом журналістам. При цьому жодного відношення до цих дільниць вони не мають, будь яких документів у них не питали.

Аналогічне голосування відбулося у 22 - й школі (893 дільниця).

Біля районного будинку культури на Балашівці виборців буквально хапають за руки та вказують за яку назву потрібно голосувати, про це нам повідомила місцева мешканка.

На Олексіївці біля стадіону "Піонер", всім охочим дають змогу голосувати за назву міста. На запитання чи потрібні якісь документи, що встановлюють особу та місце проживання громадянам відповідають: "Ні, це соцопитування, яке проводить Кіровоградська міська рада. Документів не треба"

Голосування на виду у члені в комісій відбувається і на Жадова (дільниці у дитячому садочку № 3 та жіночій консультації), пише у своєму Фейсбуці мешканка мікрорайону Яна Вічірко: "Люди просто возмущєни цим опитуванням. Але голосують. Мої висновки: якщо комусь сподобалося ставити галочку, то це можна зробити декілька разів, можна вкинути прямо пачку опитувальних листів в урну і ніхто цього не помітить, а якшо у вас гарний чи поганий настрій можна поспілкуватися з тими хто опитує і як з безкоштовними психологами отримати консультацію, бо вони сьогодні почують усі людські проблеми..."

Не вимагають документів і поблизу дільниці №350855 (технікум механізації сільського господарства, вул. Маршала Конєва). Журналіста активно запрошували голосувати і навіть не подивились у паспорт, де не було кіровоградської прописки.

Наразі голосування за різні варіанти назв міста Кіровограда триває.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама