Суспільство

Колодяжний переконує, що під час опитування щодо перейменування Кіровограда комісії перевіряють прописку виборця

. 2704

Сергій Колодяжний, голова територіальної міської комісії з проведення громадського опитування жителів м.Кіровограда щодо перейменування міста, запевняє, що опитувальники з варіантами нової назви для Кіровограда дають тільки після пред'явлення паспорта.

 

"Я особисто об'їздив близько 60 дільниць, де проводять опитування. Усюди запитують паспорт і прописку. Мені невідомо про факти, коли люди голосували без паспорта. Бувають випадки, коли люди просто не хочуть показувати документи, але наші члени комісії постійно вимагають паспорт", - телефоном прокоментував "Гречці" Сергій Колодяжний.

Натомість "Гречці" постійно повідомляють про факти "вільного голосування" за нову назву для Кіровограда. Журналісти кіровоградських медіа також провели експеримент і виявилось, що голосувати можна за різними адресами і не по одному разу. Саме ж опитування викликає хвилю обурень та обговорень у соціальних мережах.

Про подібні факти можна повідомляти на адресу "Гречки" або в коментарях під матеріалами.

Нагадаємо, на опитування щодо перейменування Кіровограда витратили близько 350 тисяч гривень. Результати мають бути відомі сьогодні, після 21.00. Місто необхідно перейменувати до 21 листопада.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама