Суспільство

Проголосувати за перейменування Кіровограда можна було кілька разів (ВІДЕО)

. 7022

Як уже повідомляла "Гречка" раніше, у багатьох пунктах для проведення опитування щодо перейменування міста кіровоградці могли проголосувати без підтвердження прописки. Це дозволяло голосувати кілька разів на різних дільницях.

Відеопідтвердження зафільмував і поширив у соцмережах Геннадій Козир, кандидат до Кіровоградської міськради від ВО. "Свобода".

"Голосування біля дільниці № 872. с.Нове по питанню перейменування міста - коли я прийшов, не питали ні паспорта, ні прописки - я проголосував(хоча прописаний на Новомиколаївці!!!). На моє зауваження геніально відповіли - "Так люди ж виходять з цієї дільниці - значить вони тут живуть і прописані!" І ось ми, два кандидата до міської ради, я та Багно Леонід там голосуємо" - пише Козир у Фейсбуці.

А це вже голосування на дільниці № 871. Паспорт перевірили, але проголосувати все одно дали.

"Ми проголосували ще й на третій дільниці в селищі Новому!!! Ну що, хто з нами - допоможе нам подати до суду на колишніх депутатів міськради, щодо нецільового використання грошей платників податків! Треба починати вчити їх ЗАКОНУ!!!! Нехай повертають гроші зі своїх гаманців!" - зазначає Козир.

Раніше на повідомлення про те, що містяни можуть голосувати без підтвердження прописки, заступник Кіровоградського міського голови Сергій Колодяжний, який безпосередньо курував проведення лпитування, заявив, що йому про такі факти невідомо.

Нагадаємо, опитування щодо перейменування міста обійшлось у 350 тисяч гривень. За твердженням міської влади бюлетені, аби їх не можна було підробити, виготовляли на бланках із ступенем захисту.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама