Суспільство

У Кіровограді попрощались зі спецпризначенцем Тарасом Карпою (ФОТО)

. 6624

У Кіровограді сьогодні день жалоби. В останню путь проводжають військового з 3-го окремого полку спецпризначення, звістки від якого родина довго чекала. Ім'я капітана Тараса Карпи у липні цього року значилось у списках полонених. 1 листопада дружина військового отримала повідомлення про співпадіння аналізів ДНК.

 

Попрощатись із військовослужбовцем сьогодні на Театральну площу прийшли рідні, друзі й товарищі по службі.

Довідка: Карпа Тарас народився 17 лютого 1989 р., у селі Лужки Жовківського району Львівської області. Випускник 2010 року Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, спеціальність «бойове застосування та управління діями підрозділів військової розвідки та спеціального призначення».
29 липня 2014-го отримав скерування на завдання під Сніжним - рятування пілотів збитого літака. Поблизу села Латишеве його загін потрапив у засідку. Старшина Олексій Глобенко, сержант Анатолій Бузуляк та старші солдати Андрій Шершень й Ярослав Шимчик, Сергій Гришин загинули, врятувалися лише чотири бійці. Кілька вояків потрапили в полон — їх впізнали на відео, яке терористи виклали в мережу «Інтернет», про долю Карпи нічого не відомо.

27 червня 2015 року за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі під час російсько-української війни, відзначений - нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня.
Станом на середину липня 2015-го був у списку полонених. На його повернення довго очікувала дружина Марина Карпа та синочок Даниїл (07.03.2014 р. н.), які мешкають у м. Кіровограді.
Аналізи ДНК стали відомі 1 листопада. За свідченнями лікарів, Тарас Карпа помер після важкого поранення у м. Сніжне Донецької області приблизно 30 липня 2014 року.

Фото Валерій Лебідь

Поширюйте

Коментуйте


Реклама