Суспільство

Україна ввійшла до перелік «ворожих країн» ІДІЛ

. 5473

Серед ворогів "Ісламської держави" відтепер буде і Україна. На думку авторів нового пропагандистського відео, вона входить до списку з 60 країн, які нібито складають міжнародну антитерористичну коаліцію.

Поряд з державами, які дійсно приймають активну участь у бомбометанні в Сирії, ісламістські пропагандисти включили в коаліцію і країни, які до цієї пори не втручалися в сирійський конфлікт. До числа цих «обраних» потрапили Україна, Польща, Литва, Молдова та інші не менш відомі країни, в яких відносно недавно панувала комуністична ідеологія.
Відео встигли скопіювати колеги з Gazeta Wyborcza. Наразі воно видалене і на YouTube, і на Vimeo.
Новий ролик зроблений в гірших традиціях Агітпропу. Після виголошення проклять на адресу «невірних» з'являється таблиця з державними прапорами 60 країн, котрі нібито увійшли в міжнародну антитерористичну коаліцію. У їх числі фігурує й наш жовто-блакитний стяг.
«Це ваша коаліція дияволів. З Іраном, Туреччиною і Росією, які приєдналися до боротьби, бо невірні завжди об'єднуються, щоб побороти правду», - повчально прорікає якийсь терорист.
Насправді ж Україна якщо й пов'язана з теперішніми драматичними близькосхідними подіями, то лише в якості можливого постачальника ісламістам китайських ПЗРК.
20 листопада Кувейт оголосив про затримання шістьох громадян, безпосередньо пов'язаних із закупівлею переносних зенітно-ракетних комплексів FN6. В угрупованні, крім п'ятьох сирійців і громадянина Кувейту, «плідно співпрацювали» також двоє австралійців і єгиптянин.
Міністерство внутрішніх справ Кувейту, оповідаючи про маршрут смертоносної зброї з України через Туреччину, не уточнило, скільки таких систем потрапили до рук бойовиків ІДІЛ.
Міністерство оборони України негайно спростувало «шкідливий слух». Мовляв, «Укрспецекспорт», що займається від імені держави продажом зброї «нужденним країнам», ніколи не виявляв інтерес до китайського «барахла». На озброєнні ж української армії його не було і немає. При цьому прес-служба МО висловила припущення щодо відправної точки озвученого кувейтцями маршруту. Нею могло бути якесь містечко, розташований на території так званих ДНР або ЛНР.
Пізніше була озвучена ще одна версія: китайські ПЗРК потрапили до майбутніх головорізів у 2013 році. Як відомо, Україною тоді заправляли «донецькі». Тому було б грішно не списати транзитні постачання в Сирію китайських комплексів на «злочинний режим Януковича».

Поширюйте

Коментуйте


Реклама