Суспільство

Родина кіровоградської майстрині судитиметься з російським виданням за перекручування інформації

 Автор: Світлана Дубина. 5108

Родина майстрині Наталії Ніжнікової позиватиметься до інтернет-ресурсу «Курська правда», який надрукував на своїх сторінках неправдиву інформацію, перекрутивши слова з інтерв’ю, що кіровоградка давала на Міжнародному фестивалі співдружності російських співвітчизників зарубіжжя «Душа залишається в Росії» в Курську. Про це «Гречці» повідомила донька пані Наталії Анна Ніжнікова.

 

«На сьогоднішній день юристи підготували позов про захист честі, гідності і ділової репутації до ресурсу «Курська правда», який першочергово поширив недостовірну інформацію. Так, вона дійсно була на тому фестивалі, так, вона говорила про культуру, про дружбу народів, однак не про підтримку президента Росії, ні про ДНР чи ЛНР мова зовсім не йшла, - повідомила Анна Ніжнікова. - У «Курській правді» написано, що донька і син закінчили Московський державний університет, однак мати ж знає, що син вчився у Запоріжжі, а потім у Кіровограді. Мені здається, що це вже ЗМІ, використовуючи діячів культури, які більш емоційні, щось перекрутили. Люди як захотіли, так і подали інформацію. Те, що стосується Росії, ДНР і ЛНР – суцільна брехня, яку, до речі, вже перекрутили наші кіровоградські видання. Тому, зауважу, нашим медіаресурсам теж іноді треба перевіряти інформацію».

Анна Ніжнікова запевняє, жодних утисків родина не відчуває навіть після появи у ЗМІ провокативних фактів. Дивується, Наталія Ніжнікова долучалась до масштабних українських проектів, як-то вишивання рекордного рушника до ювілею області чи мандрівної мапи України, постійно створює унікальні костюми для хореографічного ансамблю «Анюта», презентує свої вишиті роботи про Україну, а тепер її фактично звинувачують у підтримці сепаратизму.

Нагадаємо, 20 листопада кілька російських ЗМІ оприлюднили інтерв’ю з кіровоградською майстринею, членом Гільдії декоративно-прикладної творчості Московської палати ремесел, учасницею Міжнародних фестивалів і конкурсів декоративно-прикладного мистецтва, художником по костюмах хореографічного ансамблю “Анюта” Наталією Ніжніковою. ЗМІ від імені кіровоградки заявляли, що в Україні обмежують майстринь, які говорять російською мовою та створюють роботи на російську тематику.

Ознайомитись з роботами майстрині можна на відео.

Поширюйте

Коментуйте