Суспільство

У Кіровограді обіцяють навести лад із масовою появою кіосків

. 2645

З неділі на понеділок, 29-30 листопада, у Кіровограді масово почали встановлювати торгівельні кіоски. Щоб правильно і раціонально вирішити питання розростання МАФів у місті Андрій Райкович скликав засідання.

- Виходить, що не ми влада, а Остапи Бендери ведуть в місті свою політику і відчувають себе комфортно. А ми на підтанцьовуванні. Давайте поговоримо, скільки дозволів видано, кому і коли видано, - заявив Райкович.

 Часом дозволи реально дають на одну форму, а розміщують зовсім інше. Так пояснює заступник міського голови Григорій Литвин. Зараз у місті повністю припинено видачу дозволів на МАФи. Також, на думку Литвина, у місті варто було би створити Комплексну схему розміщення МАФів, яка б регулювала розміщення кіосків.

Установка кіосків по вже виданим дозволам буде призупинена, запевняють у міській раді, до того часу поки проведуть інвентаризацію документів і складуть порядок встановлення і демонтажу малих архітектурних форм. 

Спочатку року було видано 65 дозволів на встановлення різного роду кіосків. Серед власників як ФОП, так і юридичні особи, серед яких і м'ясокомбінат "Ятрань".

Нагадаємо, Сесією Кіровоградської міськради ще в червні цього року було прийнято рішення про створення комплексної схеми з розташування павільйонів і кіосків. Однак, схоже, до її створення руки посадовців ще не дістались.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама